Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Czy Moje gimnazjum mnie uczy, czy nie?
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)


Wy, którzy uczęściacie do ginazjum. Co myślicie o waszych szkołach?
Moja szkoła mnie uczy i chętnie do niej chodzę.
11%
 11%  [ 2 ]
Moja zaś... Niszczy mnie. Nie da się tam wytrzymać. Nauka w niej to tylko przywilej. Tam trzeba umieć się bić i klnąć, to jest podstawa.
17%
 17%  [ 3 ]
Moja szkoła mieści sie gdzieś pomiędzy opcją pierwszą a drugą.
70%
 70%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor
Wiadomość
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 27 Październik, 2007 15:43 Odpowiedz z cytatem

Grzesiu... mi wisi tylko na ramieniu ten ciężar torby, a do tego muszę sie tłuc w tych busach przez 50 minut. Więc za 2 lata będę bardziej krzywa niż złamane drzewo
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 27 Październik, 2007 23:14 Odpowiedz z cytatem

Mitris, kup sobie plecak. Najlepiej ze stelażem Wink

Albo miej gdzieś kretynów, którzy wymyślili taki mądry plan lekcji i po prostu opróżniaj plecak z książek przed wyjściem z domu.
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 0:13 Odpowiedz z cytatem

Plecak to fajna rzecz. Kiedys był częścia mojej garderoby. W USA maja fajnie, bo wszystkie książki mają schowane w szafkach, a do domu biora tylko te potrzebne, np. do odrobienia prac domowych.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 9:22 Odpowiedz z cytatem

uważaj bo polskie szkoły będzie stać Very HappyD na zakup szafki dla każdej osoby O_O
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 10:34 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Plecak to fajna rzecz. Kiedys był częścia mojej garderoby. W USA maja fajnie, bo wszystkie książki mają schowane w szafkach, a do domu biora tylko te potrzebne, np. do odrobienia prac domowych.

Cytat:
uważaj bo polskie szkoły będzie stać D na zakup szafki dla każdej osoby

W USA mają super, ale ja chyba już będę dawno w grobie, nim wpadną na pomysł zrobienia tego w Polsce.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 10:58 Odpowiedz z cytatem

Wystarczy zgłosić taki pomysł do samorządu uczniowskiego, albo do dyrka

Dodane po 2 minutach:

ugurth napisał:
uważaj bo polskie szkoły będzie stać Very HappyD na zakup szafki dla każdej osoby O_O


Będzie będzie.... ja w gimnazjum miałem szafeczki, z drewna na kłódke ale były. A skoro da sie wydać 600000 (sześćset tysięcy) na boisko ze sztuczną trawką to da sie szafke kupić.

Dodane po 46 sekundach:

Koniec offtopu! Załóżcie temat: szkoła moich marzeń
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 11:27 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Będzie będzie.... ja w gimnazjum miałem szafeczki, z drewna na kłódke ale były. A skoro da sie wydać 600000 (sześćset tysięcy) na boisko ze sztuczną trawką to da sie szafke kupić.

W Polsce? To graniczy z cudem by stało się tutaj coś pożytecznego.
A właśnie... czy Wy takż emacie coś takiego w skzole jak chierarhia? Że Ci równiejsi uczniowie pomiatają równymi?
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 12:30 Odpowiedz z cytatem

W mojej szkole jak ktoś jest dobry w sporcie to ma jak król, reszta uczniów musi inaczej się wykazać, a takich szarych uczniów traktuje sie jak szmaty.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 12:47 Odpowiedz z cytatem

u mnie było spoczko były osoby które sie zlewało ale nic specjalnego... a teraz w gim i lic jest spokój nie ma nikogo wyższego niż reszta (ja jestem najwyższy Very HappyD )
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 14:36 Odpowiedz z cytatem

W szkole mojego brata każdy ma własną szafkę i kluczyk. Nikt nie trzyma w niej książek, bo są potrzebne w domu (ta podstawówka..), za to butów raczej nie ukradną Wink
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 15:56 Odpowiedz z cytatem

O_O u nas mieli kupić każdy kto złożył się na komitet 100 zł miał dostać szafkę na 250 osób dostało szafkę 50 Confused
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 15:58 Odpowiedz z cytatem

To u mnie Ci którzy są silni w gębie i palą, ćpają, czy piją są "bosami"... oczywiście ja takich "bosów" lubię ośmieszać  8)
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Damek
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1024
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 28 Październik, 2007 20:00 Odpowiedz z cytatem

Ja mam taki charakter że się nie czaje jak ktoś mną pomiata to mu dam w mordę i w tedy wychodzi odwaga tych dresów lecą po kolesi no i już 2 razy byłem w szpitalu ale jakoś nie zniechęciło mnie to do tępienia śmieci. A co do mojej szkoły to jest tak z pkt. pierwszego są nauczyciele i 1/3 uczniów a z pkt. 2 jest 2/3 uczniów.
____________

Mythai rulez  Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Geniusz
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 682
Postać   Chowaniec

100 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 05 Czerwiec, 2008 14:20 Odpowiedz z cytatem

Szkola z pewnoscia uczy: dobrego pisania, logicznego myslenia, poprawnej grmatyki itp. Tylko, ze niczego wiecej. Nie umie nas nauczyc jak powinnismy postepowac wobec innych, nie uczy nas niczego co przyda nam sie w zyciu bardziej prywatnym. Czasami wydaje mi sie, ze szkola zostawia ze mnie tylko wrak czlowieka, bo teraz musze tylko ciagle sie uczyc i uczyc, nie mam czasu na nic innego, a nawet gdybym miala to by juz nic by mi sie nie chcialo robic. W skrocie: szkola czlowieka wykancza i nie uczy waznych rzeczy, nie twierdzę jednak, ze jesy niepotrzebne.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 05 Czerwiec, 2008 16:58 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mitris, kup sobie plecak. Najlepiej ze stelażem  

Po miesięcznych bólach kręgosłupa kupiłam plecak ze stelażem (jest ogromny  Very Happy  i każdy w szkole zwraca na mnie uwagę z tegoż powodu  Laughing  ) i teraz uwielbiam plecaki, choć dalej nie wiem do czego służą niektóre małe paseczki  Embarassed  
Cytat:
szkola czlowieka wykancza i nie uczy waznych rzeczy, nie twierdzę jednak, ze jesy niepotrzebne.

 Shocked   Macie wielkie szczęście zatem, jeśli tylko widzicie nauke w szkole  Wink   A co ze zdobywaniem szacunku i stanowiska w hierarhi szkoły? Co z walka o sprawiedliwe oceny? (choć nie każda kłótnia była wygraną ucznia  Rolling Eyes  ) Co z duchem rywalizacji? Co z nauka współpracowania z innymi? Co z odpowiedzialnością zbiorową? (Boże drogi! Jak można pozwolić sobie wpisać 1, za jakiś kiepski dowcip kretyna?!) Co z podlizywaniem się nauczycielom?   Laughing   Co z usamodzielnieniem? (nie mówię do osób, które chodza za rączkę do szkoły i siedzą z rodzicami w ławeczkach) A nauka dla samych siebie? Przecież w podstawówce dawaliśmy wszystko z siebie by ocenami zadowolić rodziców, nie nas samych...a teraz wiemy co NAM jest potrzebne i dla samych siebie pracujemy  Heh   Co z nauką odpowiedzialności? (życie przewodniczącego klasy, która chętnie by rzucała doniczkami do siebie niz piłką nie ejst przyjemne)--> nie mam sił więcęj tych nauk wymieniać  Rolling Eyes
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Geniusz
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 682
Postać   Chowaniec

100 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 05 Czerwiec, 2008 17:15 Odpowiedz z cytatem

Walka o sprawiedliwe oceny? U mnie dobre oceny mają ci, którzy oszukują i ściągają, ewnetualnie podlizują się nauczycielom.
Szacunek do hierarchi? Trzy czwarte klasy ma nauczycieli i czterech literach i im to jawnie okazuje, a reszta się podlizuje. No i so nieśmiałe wyjątki, które po prostu siedzą cicho.
Duch rywalizacji w szkole jest, ale przypomina mi bardziej wyścig szczurów, który człowieka niszczy.
Usamodzielnianie polega na tym, że wielu osobom rodzice piszą wypracowania.
Nauka dla samych siebie jak najbardziej, o ile trafisz na fajnego nauczyciela, ktory będzie ci umiał coś wytłumaczyć.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 05 Czerwiec, 2008 17:23 Odpowiedz z cytatem

Mitris napisał:
A co ze zdobywaniem szacunku i stanowiska w hierarhi szkoły?

Nigdy mnie to nie pociągało... Wolę zdobywać szacunek wśród przyjaciół moją osobowością i umiejętnościami. Poza tym w mojej szkole szacunek zdobywało się pięściami i paleniem papierosów, co jak dla mnie jest troszkę zbyt prymitywne.
Mitris napisał:
Co z duchem rywalizacji?

Te potrzebę zaspokajam na boisku/korcie.
Mitris napisał:
Co z nauka współpracowania z innymi?

j/w + wiele, wiele innych okazji.
Mitris napisał:
A nauka dla samych siebie?

??????????? Shocked Co mi potrzebne tego się nauczę i bez szkoły. No, choć tu muszę przyznać, że szkoła mi to ułatwia o wiele, ale z drugiej strony utrudnia każąc mi się uczyć jeszcze wielu innych badziewi.
Mitris napisał:
Co z nauką odpowiedzialności?

Szkoła mi w tym nic a nic nie pomogła... Od tego miałem mamę, tatę i wuja pasa, i pana kąta i stryja zakaza. Razz
PS. żeby nie było- nie mówię, że szkoła nie jest potrzebna. Very Happy
Ale z całą pewnością niszczy każdego człowieka, dla którego nauka nie jest symbolem sukcesu czy miejscem spełniania swoich ambicji. K****! Nie chcę się rozpisywać, ale świat jest okrutny! Serio! Sam się dziwie, skąd ja biorę tyle sił i optymizmu. Dzisiaj kumpel mi powiedział, że większego optymisty jeszcze nie widział. Laughing
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 05 Czerwiec, 2008 17:37 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
U mnie dobre oceny mają ci, którzy oszukują i ściągają, ewnetualnie podlizują się nauczycielom.

A czemu nie walczych o te sprawieldiwe oceny? Żadko podnosiłam ton na nauczycieli...ale gdy już było jawne że coś nie gra, to nie powstrzymywałam się  Heh  
Cytat:
Szacunek do hierarchi? Trzy czwarte klasy ma nauczycieli i czterech literach i im to jawnie okazuje, a reszta się podlizuje. No i so nieśmiałe wyjątki, które po prostu siedzą cicho.

Mi chodziło o....pomiędyz uczniami... no wiesz... Liderzy i elita klasy  8)  
Cytat:
który człowieka niszczy.

A  w życiu dorosłych tego nie ma?
Cytat:
że wielu osobom rodzice piszą wypracowania.

Tylko nie wiem jaki [cenzura: człowiek inteligentny inaczej :] nauczyciel by na to poszedł... u mnie w skzole odrazu wykryli uczniaka i od tamtej chwili pisał na lekcji lub odpowiadał z tego.

Cytat:
o ile trafisz na fajnego nauczyciela, ktory będzie ci umiał coś wytłumaczyć.

Mamy internet i książki, jesscze tylko potrzeba chęci  Heh
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
FreeCia
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 795
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 05 Czerwiec, 2008 17:49 Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że moje gimnazjum mnie uczy. Uczy mnie, jak gnębić nauczyciela religii. I bosko jest. I nie chcę odchodzić Sad
____________

Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Geniusz
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 682
Postać   Chowaniec

100 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 05 Czerwiec, 2008 17:55 Odpowiedz z cytatem

Mogłąbym walczyć o sprawiedliwe oceny, ale nie mam dowodów rzeczowych...
Jeśli chodzi o taką hierarchię, to irytuje mnie ona: jestem w grupie "gorszych" i powszechnie nielubianych z tego powodu że nie noszę "trendy" ubrań i nie śmieję się z żartów naszego lidera klasowego.
U nas niestety nauczyciele nie wykrywają, tego że rodzic coś komuś napisał. Albo nauczyciele są tacy głupi, albo rodzice utalentowani.
A a propos książek i nternetu: to tak, oczywiście, ale szkoła wtedy nie jest potrzebna.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 3 z 5 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.