Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Drużyna zbawienna dla ludów[sesja]
Idź do strony 1, 2  
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Villo Stunsky
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 103
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 12:58 Odpowiedz z cytatem

Obieżyświat[ja Razz ] wędrując wzdłó[sorki za błędy]ż Gór Północnych spotkał pewnego starca, który pochodził z kryjącej się przed złem wioski w Górach dymnych.
-Cóż się stało starcze?- Spytał Obieżyświat. Starzez ten był cały we krwi. Miał rany cięte i zadrapania.
-Witaj Obieżyświecie-Zaskrzeczał starzec - Pamiętne to czasy były gdyś nas odwiedzał Obieżyświecie? Przybywam do ciebie bom nikomu nie ufam prócz tobie Aragornie, któryś wyrzekł się imienia swegi i nazwał się Villo Stunsky. W Górach Dymnych gdzie moja wiosla jest, mieszka potwór!!!
-Potwór powiadasz?
-A potwór!!! Wybił całą moją wioskę! Uciekłem ja i tych jedenastu!
  Starzec wskazał na grupę ludzi, która wyszła zza opusczonego tartaku. Po tymże geście starzec padł martwy, a jego towarzysze, tak samo zakrwawieni, podbiegli do niego i kucneli przy nim. Ja spojżałem na jakąś kobietę z dzieckiem, brudną i zakrwawioną. Jej wzrok mówił mu" Pomóż nie tyle mi co jemu". Powrócił do swojego domu w Askier i postanowił zebrać swoją kampanię. Nie chciał iść tam sam, był odważny, lecz nie głupi. Pierwszej osobie jakiej wysłał list z prośbą o pomoc, był Gandalf Biały[ja się za niego wypowiadam]. Umarły i wskrzeszony. Postanowił, że będzie dziewięciu w kampani, jak zadawnych lat w dróżynie pierścienia. Było już dwóch, potrzeba było jescze siemiu...

  Siedmiu mężnych, którzy się zgłoszą pójdą na wielką wyprawę i przygodę. Pójdzie ze mną pierwszych siemiu.
____________

Żyj chwilą.


Ostatnio zmieniony przez Villo Stunsky dnia Wtorek 06 Listopad, 2007 13:17, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Villo Stunsky
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 103
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Październik, 2007 13:21 Odpowiedz z cytatem

-Dobrze jeszcze trzech. Już w krótce wyruszamy. Gandalf powiedział, że to nie musi być żaden potwór, ale jakieś plemią wrogie. Ale ostrzegł byśmy bili przygotowani.- powiedziawszy to, Obieżyświat odłożył swą kuszę, kołczan i wziął swój miecz. Miecz  Anduril, miecz Elendila. Gandalf zaśmiał się.
- Król znów rusza w świat. Jak za dawnych lat.
  Sheila,  Mitris, Darkpotato, Karion zwrócili głowy ku gawędzącym przyjaciołom.
____________

Żyj chwilą.


Ostatnio zmieniony przez Villo Stunsky dnia Piątek 26 Październik, 2007 15:01, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Październik, 2007 16:02 Odpowiedz z cytatem

*Mitris nie lubiąca słuchać nikogo, zaczęła sobie nożem przycinać paznokieć*  Heh
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Villo Stunsky
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 103
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 24 Październik, 2007 11:42 Odpowiedz z cytatem

- A tak w ogóle to co tam słychać u Froda, Gandalfie. - Spytał Obieżyświat.
- Och. Stary już jest. Bilbo umarł...
  Obieżyswiat zaksztusił się swoim piwem.
- Co? - Wyksztusił
- A tak. Umarł. Elfowie pochowali go jakoby księcia. Frodo już posiwiał, a panienka Galadriela wciąż piękna jak dawniej. A Arwena... - Gandalf przerwał... - Wyrzekła się Elfictwa po raz drugi.
- W imię czego?
- W imię miłości do ciebie. Zdradziła cię przed laty[właśnie dlatego opuściłem wyspę elfów i przyjechałem tutaj]ale znów pokochała.
- Ja tam ją już nie lubuję. Inną mam na oku. - Obieżyświat spojżał w okno chaty.
- Angel?
- Słucham? A skąd żeś wiedział?
- Magiem przecie ja. Poza tym znam cię jak matkę swoją Aragornie.
  Aragorn uśmiwchną się i znów pomyślał o tym pięknym Aniele.
____________

Żyj chwilą.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 24 Październik, 2007 18:14 Odpowiedz z cytatem

*Mitris patrzy na gadającego Gandalfa i Obieżyświata, zastanawiąjąc się w jaki sposób Gandalf wrócił ze świata elfów, jeżeli miała być to ostatnia podróż... i dlaczego Aragorn myśli, ze był kiedykolwiek w świecie elfów*
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Villo Stunsky
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 103
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Październik, 2007 15:10 Odpowiedz z cytatem

Gandalf podszedł do Mitris i powiedział do niej
- Wiem co myślisz dziecko. Przypłynąłem tu wraz ze swoim wasalem, który zbudował mi łódź. Po tej podróży odpłynę z tąd na dobre, a czy Aragorn popłynie ze mną to jego sprawa. Cóż... Od zakończenia misji powiernika pierścienia i jego wyruszenia z Galadriel. Tak, moje dziecko, dawno - Gandalf uśmiechną się - Wypłyną za Frodem już mieiąc póżniej. wg kalendarza Shire'u Frodo popłyną w Thrimidge, a Aragorn w Forelithe. Wiesz teraz? Aragorn siedziaForelithe tam trochę, aż w końcu na Solmath następnego roku zawendrował tutaj tutaj. Kiedy postanowił ruszyć na wyprawę wezwał mnie. Pytał się czy nie zechciałbym ruszyć z nim. Zgodziłem się. Starym już, ale taka wyprawa dobrze mi zrobi. A propo wyprawy? Aragornie, od kilku dni jesteś jakiś taki nerwowy. Cóż się stało potomkowi Ilsidura?
- Wkurzają mnie ci tchórze. Nikt nie chce iść na moją wyprawę. Zgłosiło się tylko tylu i chylę przed nimi czoła. Dobrze jest Elf(Mitris), jest krasnolud(Darkpotato), zwany Władcą Toporów[pozwoliłem sobie uczynić cię właśnie krasnoludem, mam nadzieję, że się nie uraziłeś, krasnoludy to waleczny lud]. I jest troje ludzi czyli ja, Karion Sheila, i. Jest także mag. Ruszamy. Może ktoś dojdzie po drodze. Zabraliście wszystko? Jedzenie ekwipunek?
  Wszyscy kiwneli głowami.
- Dobra. Jutro skoro świt wyruszamy. Nie chcę iść w nocy, a chcę przejść jak najwięcej drogi. Jutro z raza. Gandalfie...
- A tak! - Powiedział czarodziej i wyczarował sześć prycz. Obieżyświat ułożył się w swoim łóżku i od razu zasną, nie chrapiąc.
____________

Żyj chwilą.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Październik, 2007 15:33 Odpowiedz z cytatem

- Szczerze mówiąc, Gandalfie. Magie używa się tylko do czynienia dobra dla innych, a nie marnuje się jej dla wygody. To wbrew przepisą czarodzieji - wtrąciła dumnie Mitris - A co do przebywania Aragorna, to jego żonka, go nie opuściła. Najwyżej on się upił i bredzi razem z Tobą.  Laughing  A nawiasem mówiąc "BOGOWIE" (ja ich tak nazywam) by Ciebie nie wypuścili ze swojej ziemii - zakończyła niepewnie, zastanawiając się ile wypiła piwa, iż widzi Gandalfa przed sobą.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Obieżyświat
Mieszkaniec Krain


   Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Październik, 2007 15:43 Odpowiedz z cytatem

- Milisz się dziecko. Traktują mnie jak najwierniejszego przyjaciela. Wiem bo byłem z nimi przez rok. Arwena opuściła Aragorna. Aragorn przyjechał z powrotem tutaj i zakochał się w innej. Jak już mówiłem wiele się zmieniło od ostatniej wyprawy Froda. Ić już dziecko spać. No co? W końcu ma prawo cię tak nazywać. Mam przecie prawie 450 lat.
____________

Nie zansz dnia, ani godziny. A ja znam.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Październik, 2007 16:02 Odpowiedz z cytatem

- Tak, ale i tak jesteś głupszy ode mnie staruszku - zaczęła zdenerwowana Mitris - Jeśli chcesz juz przekręcac historię WP to przynjamniej w pierwszym poście ORG napisz całą sytuacje i podkreśl iż wykorzystujes ztylko miejsce i fragmenty z arcydzieła Tolkiena!!!! - uspokoiła się szybko elfka i usiadła na kamieniu, zastanawiając się dlaczego ten mag jeszcze nie został pozbawiony mocy - Takie marnowanie mocy na głupoty - mruknęła do siebie.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Villo Stunsky
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 103
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 27 Październik, 2007 12:09 Odpowiedz z cytatem

Do dobrze będzie elfem.

Co dociebie droga Mitris. Gandalf nie jest głupszy od ciebie. Jest spokojny i nie zwraca uwagi na twoje humory.
- W moim świecie jestem tak znany i lubiany, że nie odbiorą mi mocy, a mogę sobie robić z nią co chcę, dziecko ty moje. - Powiedział Gandalf uśmiechająć się wciąż.
 Nadszedł ranek. Ku zdumieniu Obieżyświata, wszyscy byli gotowi do drogi dwóch elfów(!),  troj ludzi i jeden czarodziej ruszyli w drogę. Gandalf ruszył na  koniu, ktrego nazwał Białomądrym, Aragorn zaś ruszył na koniu zwanym Carnym Vladem, albo po prostu Wladem.
____________

Żyj chwilą.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 27 Październik, 2007 15:49 Odpowiedz z cytatem

- Może Waldkiem - dodała sceptycznie Mitris - A co do Ciebie starcze, to się jeszcze z Tobą policze tchórzu jeden - mówiąc to elfka zwolniła krok swego rumaka, by jechać na końcu tej wycieczki.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 27 Październik, 2007 18:24 Odpowiedz z cytatem

To jeszcze jest ORG, czy już sesja?  Smile  

Elf, zwany również Adidasem (  8)  ) wykonał akcję ręka-włosy a'la książe ze bajki, odgarnął bhrązowy płaszcz sięgający kolan, poprawił pas do którego przytwierdzony ma  średniej długości miecz. (Strzały i łuk to rzecz oczywista, więc o nich nie wspomniałem  Wink  ).

"Aaaa... tego, gdzie my się wybieramy?"
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Villo Stunsky
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 103
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 30 Październik, 2007 13:43 Odpowiedz z cytatem

Och Mitris, Mitris. Jak ty nic o życiu nie wiesz. - Powiedział Gandal. - Taka osoba jak ty nie może być ode mnie moądrzejsza.
  Gandalf pomimo wyzwisk, które żucała Mitris, uśmiechał się.
[może i wykorzystuję sytuacje, ale dlatego, że lubię Tolskiena, a Gandalf mi się przyda w podróży!!!  Mad    Razz  

Mitris już chciała odgryść się Gandalfowi gdy Obieżyświat krzykną
- Zamknijcie się proszę. To misja ratunkowa, a nie charówka. Mitris!!! jak nie chcesz iść z nami( Z Gandalfem) to proszę bardzo możesz odejść. Nikt w tych czasach nie jest od niego mądrzejszy i nie nazywaj mojego przyjaciela...
- Och, Aragornie. Nie mam potrzeby się denerwować. Mitris mnie nie lubi to trudno, ja ją lubię, to mądra kobieta. Tak mądra.

Dodane po 5 minutach:

Och Mitris, Mitris. Jak ty nic o życiu nie wiesz. - Powiedział Gandal. - Taka osoba jak ty nie może być ode mnie moądrzejsza.
  Gandalf pomimo wyzwisk, które żucała Mitris, uśmiechał się.
[może i wykorzystuję sytuacje, ale dlatego, że lubię Tolskiena, a Gandalf mi się przyda w podróży!!!  Mad    Razz  

Mitris już chciała odgryść się Gandalfowi gdy Obieżyświat krzykną
- Zamknijcie się proszę. To misja ratunkowa, a nie charówka. Mitris!!! jak nie chcesz iść z nami( Z Gandalfem) to proszę bardzo możesz odejść. Nikt w tych czasach nie jest od niego mądrzejszy i nie nazywaj mojego przyjaciela...
- Och, Aragornie. Nie mam potrzeby się denerwować. Mitris mnie nie lubi to trudno, ja ją lubię, to mądra kobieta. Tak mądra.
- Ale cicho bądzcie i nie kłóćcie  się jasne to, czy nie?
- No dobrze, przewodniku. - Powiedział spokojnie Gandalf. Porozmawiajmy więc Aragornie o starych dobrych czasach.
 I prowadząc ten dialog, który coraz bardziej wnerwiał Mitris, cała kampania ruszyła dalej.

[Mitris!!! jak nie chcesz iść z nami( Z Gandalfem) to proszę bardzo możesz odejść. - odpowiedz]
____________

Żyj chwilą.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 30 Październik, 2007 19:10 Odpowiedz z cytatem

Mitris popatrzyła lekceważąco na "zad" rumaka Gandalfa i prychnęła cicho.
- Jeszcze się zgubią, powinni mi lepiej płacić.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 05 Listopad, 2007 18:45 Odpowiedz z cytatem

Adidas zaczyna się zastanawiać, czy ktoś mu w końcu odpowie.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Villo Stunsky
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 103
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 06 Listopad, 2007 13:33 Odpowiedz z cytatem

- Spokojnie Adidasie. Jesteś bardzo ważny. Elf, który ma wzrok niesamowity, także sSpokojnie Adidasie. Jesteś bardzo ważnyuch, a w nocy wiedzi jak kot musi być w mej dróżynie.  - OdpowiedziaSpokojnie Adidasie. Jesteś bardzo ważny Obierzyświat.
  Była to noc. Miało być spokojnie. Na raz za chmur usłuszeli wszyscy potężny ryk... lub skrzek. Wszyscy się poderwali i staneli w bezruchu. Gandal był bardzo skupiony, bardzo. Nagle stworzenie wyleciało zza chmur.
- Nazgul! - Rukną Gandalf i podniósł swoją(nową różdżkę). - Kryć się!
  Jednak to niek się nie schował, wszyscy byli gotowi do walki.
- Gandalfie! Jak to możliwe! Niedobitki z ostatniej wojny? Powiernicy zgineli! - Krzyczał Aragorn. Ku jego zdumienu Gandalf uśmiechną się.
- Haha! To tylko smok! Nie ma jeźdźca! - Po tychże słowach starzec zagwizdał. Ku kolejnemu zdumieniu Obieżyświata, smok posłusznie wylądował przed Gandalfem.
- Głupcze! - Krzyknął Aragorn - To sługa Mordoru!
- Mordoru nie ma. A on słóży temu, kto go zasiada. Wiadać przeżył, a może jest ich więcej... W Śródziemiu tylko konie i psy są wierne. - Gandalf był całkiem spokojny.
- Właśnie, a jeśli ... to cię zdradzi?
- Spokojna głowa. On jest mój... Idźcie spać, ja spróbuję go jeszcze oswoić.
- Ja pełnie pierwszą wartę, jasne? - Rzekł Obieżyświat do Mitris. - Ten starzec nie jest już taki mądry jak ongiś.
  Obieżyświat, wtórny raz spojrzawszy na Mitris przysiągłby, że Mitris się uśmiechnęła.

Wielkie litery wyczarował Darkpotato
____________

Żyj chwilą.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 06 Listopad, 2007 16:00 Odpowiedz z cytatem

Elf podziwia otoczenie.
[Cóż widzi?]

Pisze się Adidas! TO JEST IMIĘ!
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 06 Listopad, 2007 20:15 Odpowiedz z cytatem

- Masz Adidasa, Adidasie?
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 06 Listopad, 2007 20:19 Odpowiedz z cytatem

Odwraca głowę w stronę Mitris, robiąc zdziwioną minę.
"Słucham?"
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 07 Listopad, 2007 6:24 Odpowiedz z cytatem

- Nie usłyszałeś mnie Adidasku? - rzekła złośliwie Mitris.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.