Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Muzyka z Zagubionych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Obieżyświat
Mieszkaniec Krain


   Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Październik, 2007 15:50 Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie. Na pewno wielu z was oglądało pierwszy odcinek Zagubionych 3. Część oglądała "przerwaną lekcję muzyki", a kilka osób wie, jak ta piosenka się nazywa. W"przerwanej..." była ona na końcu(napisy). A w " Zagubionych" była gdy była taka scenka kiedy kobieca ręka bieże płytę i wkłada do odtwarzacz. Wtedy terz leci. Ostatno leciała w ostatnim odcinku "Zagubionych". Prosiłbym tych, którzy ją znają, aby podali mi tytuł i (o ile to możliwe) link gdzie można ją znaleść. Dzięx z góry.
____________

Nie zansz dnia, ani godziny. A ja znam.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 07 Styczeń, 2008 18:53 Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Ja mało zwracam uwagi na muzykę, jedyne co pamiętam to te "skrzypiące" dźwięki na początku, dźwięk między scenami/retrospekcjami (w trzeciej serii trochę odeszli od tej koncepcji, niestety dla mnie), muzyczkę z napisów; kojarzę jakiś utwór skrzypkowy, chyba, z 3. sezonu i mam wrażenie, że w 2. było inaczej...

No, ale dobra, dość o mnie, nawet o mnie  Very Happy  

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Acie%C5%BCka_d%C5%BAwi%C4%99kowa_serialu_telewizyjnego_Zagubieni#Sezon_3
Tu masz trzy z tego odcinka, w tym jeden leciał w dwóch, więc chodzi pewnie o ten ("Downtown").
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.