Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Magia
Idź do strony   1, 2, 3  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 8:36 Odpowiedz z cytatem

Dzięki Smile
To było w górach. Wyjechałam na obóz karate ze swą grupą i zadekowaliśmy się w pensjonacie u jednego faceta. W nocy moja współlokatorka poszła na imprezę, a ja poszłam spać. W nocy coś skakało po moim łóżku - jakby taki mały pies albo dwuletnie dziecko. Zapaliłam światło i przeszukałam cały pokój. Niczego w nim nie było! Położyłam się, zgasiłam światło i znowu to samo. W końcu stamtąd uciekłam. Do dziś nie wiem, co to było.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 12:35 Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to to po prostu efekt na wpól wybudzenia się ze snu.
Ja sam jezeli chodzi o spanie jestem najdziwniejszym człowiekiem bo zdaza mi się gadac, spadać z łóżka, chrapac, krzyczec i budzic się w dziwnym miejscu (np stojac nad umywalką w kiblu, gdy obudziłem się dopiero jak jakimś cudem rozwaliłem szafkę nad umywalką Razz). Sny mam bardzo, bardzo często, i budząc się często mam wrazenie ze cos na mnie lezy, czy ze schodze po schodach Razz
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 12:42 Odpowiedz z cytatem

Zawsze może się okazać, że nawet wizyta w górach była niczym więcej jak snem Very Happy

Albo może ktoś wpuścił ci szczura do środka kołdry Very Happy

Lub może łóżko miało opcję masażu   Laughing  

Jest jednak również to magiczne wyjaśnienie, kto wie, kto wie...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 13:55 Odpowiedz z cytatem

Kłopot w tym, że:

a) nie spałam tej nocy ani minuty
b) To nie biegało, jak szczur, ale skakało, jak rozradowany pies
c) nikogo ani niczego oprócz mnie nie było w pokoju.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 17:03 Odpowiedz z cytatem

Who you gonna call??

Ghost Busters!!   Heh  

Ahhh magia... magia jest fajna, wierzę w magię.
Szkoda tylko że czasy mamy obecnie absolutnie niemagiczne. Tak się jakoś niestety złożyło, że przyszło nam żyć właśnie teraz kiedy nie można już z nudów spalić na stosie koleżanki za czary, albo za posiadanie czarnego kota.
Szkoda że nie możemy chodzić do miejskiej znachorki po smarowidła na wzrost potencji bo NFZ zrobił jej wjazd na chatkę i skonfiskował wszelkie eliksiry.
Szkoda, że nie możemy dojechać do Hogwartu, PKP zamknęły połączenie.
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Furiat
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 14
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 17:08 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak sądzicie, czy istnieje w ogóle coś takiego jak magia?

Nie wierze w magię, ale w szeroko rozwiniętą umiejętność parapsychologiczną i owszem.
Cytat:
Co rozumiecie przez to pojęcie?  Czy skanowanie myśli, przewidywanie przyszłości, "wskakiwanie" w na umysły zwierząt albo ludzi jest możliwe, a jeśli już, czy jest dobre?

Nic, co wzięte siłą nie może być dobre. A przez pojęcie czytania myśli, rozumiem, że ktoś się do nas tak dostraja, by czuć JAK my, myśleć JAK my i stąd mieć właśnie o nas szerokie pojęcie, ale nie oznacza to, że ta osoba wie CO myśłimy.
TAk ja to widzę.
____________

Chodź, zrobie ci kisiel z mózgu i wodę w kroku!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 17:11 Odpowiedz z cytatem

Robert Gierasimiuk napisał:
Who you gonna call??
Tak się jakoś niestety złożyło, że przyszło nam żyć właśnie teraz kiedy nie można już z nudów spalić na stosie koleżanki za czary, albo za posiadanie czarnego kota.


Wypraszam sobie, ja mam czarnego kota, w właściwie kotkę. Nazywa się Stokrota i nie ma na niej ani jednego białego włoska.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Furiat
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 14
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 17:14 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wypraszam sobie, ja mam czarnego kota, w właściwie kotkę. Nazywa się Stokrota i nie ma na niej ani jednego białego włoska.

Co ma czarny kot do stokrotki? - toż to kpina Very Happy
____________

Chodź, zrobie ci kisiel z mózgu i wodę w kroku!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 18:01 Odpowiedz z cytatem

Często imię nie ma nic wspólnego z nosicielem. Na przykład teraz nadaje się imiona zupełnie nie wiedząc co one znaczą. Czy uważasz ze kpiną jest nazwać szarą osobę, o której nikt nie wie, która nie ma przyjaciół Stanisław?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mavli
Wojownik


   Posty: 644
Chowaniec

100 Miedziaków
5 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 19:36 Odpowiedz z cytatem

Zależy jak się na to patrzeć z jednej strony tak z drugiej to jest śmieszne kpić z tego kto jakie imiona nadaje, a Stanisław oznacza "stań się sławnym" Więc to może być hasłem przewodnim dla szarej nielubianej myszki  Razz
____________

Obudziłem się z ziewnięciem. Jest świt, a nadal żyję.


Wszyscy ludzie to imitacje małp,
wszyscy bogowie to imitacje ludzi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Styczeń, 2011 20:07 Odpowiedz z cytatem

Furiat napisał:
Cytat:
Wypraszam sobie, ja mam czarnego kota, w właściwie kotkę. Nazywa się Stokrota i nie ma na niej ani jednego białego włoska.

Co ma czarny kot do stokrotki? - toż to kpina Very Happy


No własnie - to pierwsza czarna stokrotka w dziejach swiata Very Happy. Prawdziwie zaczarowana.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 07 Styczeń, 2011 14:34 Odpowiedz z cytatem

Wracając do magicznych przeżyć Evivy - bez urazy, ale może miałaś skurcz albo paraliż senny? Wtedy często nawet nie wiesz, że śpisz a najdziwniejsze rzeczy się człowiekowi jawią. Miewam sam czasem takowy paraliż i do najprzyjemniejszych nie należy - najgorzej jest, kiedy już wiesz że śpisz ale nie możesz się za nic w świecie obudzić.
A z drugiej strony, po co tak roztrząsać. Może faktycznie lepiej przyjąć do wiadomości - magia i tyle? Chochlik ci po łóżku skakał Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 07 Styczeń, 2011 14:55 Odpowiedz z cytatem

Kiedyś jak byłem mały leżałem na podłodze w salonie i rysowałem coś. Obok mnie był taki niski stolik, a na nim miska i kilka szklanek. Byłem sam w pomieszczeniu. Jestem pewien że nie potrąciłem stolika, a miska stała normalnie (nie na żadnej krawędzi), lecz nagle poruszyła się zataczając takie "kółka" jakby ktoś ją przechylił i puścił. Nie wiem jak to możliwe, bo jestem pewien że nie działały na nią żadne siły, w salonie nie było przeciągu ani nic... Uciekłem do sąsiedniego pokoju   Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Piątek 07 Styczeń, 2011 16:42 Odpowiedz z cytatem

protzner napisał:
Wracając do magicznych przeżyć Evivy - bez urazy, ale może miałaś skurcz albo paraliż senny? Wtedy często nawet nie wiesz, że śpisz a najdziwniejsze rzeczy się człowiekowi jawią. Miewam sam czasem takowy paraliż i do najprzyjemniejszych nie należy - najgorzej jest, kiedy już wiesz że śpisz ale nie możesz się za nic w świecie obudzić.
A z drugiej strony, po co tak roztrząsać. Może faktycznie lepiej przyjąć do wiadomości - magia i tyle? Chochlik ci po łóżku skakał Very Happy


A czemu miałabym mieć urazę? Ucieszyłabym się, mogąc to jakoś wyjaśnić. Nie napisałam jednak, co było najbardziej przerażające. Otóż to, że gdy próbowałam z tym czymś rozmawiać - znaczy, pytałam, czego ode mnie chce - TO przestawało skakać. Milkłam, zaczynało na nowo. Być może  z jakiegoś powodu miałam halucynacje i9 wolę wierzyć, by tak było, ale jest tez inna możliwość. Kiedyś poddałam się testowi na "bycie medium" i okazało się, że mogłabym nim być.
Mama się wtedy bardzo zdenerwowała (opowiedziałam jej po powrocie) i dopiero po paru dniach powiedziała mi, czemu. Otóż jako młoda dziewczyna doświadczyła czegoś podobnego, i tez było to w górach, w hotelu. Słyszała kroki, które to zbliżały się do jej łóżka, to oddalały, ale w pokoju nikogo nie było.Uciekła wtedy na balkon i przesiedziała tam resztę nocy.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 07 Styczeń, 2011 18:05 Odpowiedz z cytatem

Hm problem jest jeszcze taki, że Eviva jest niezła w snuciu różnych niesamowitych historii, więc nigdy się nie dowiemy do końca, czy coś wymyśla, czy wspomina Smile))

Ale zakładając, że to drugie, skoro reagowało na głos to zostają trzy opcje:
1) coś żywego czego nie znalazłaś
2) spałaś ale nie wiedziałaś, że śpisz
3) jesteś medium i to była magia!

Właśnie kupiłem budzik z biedronki grający świergot ptaków i szum fal. Maluch się oderwać nie może Smile Spokojnych snów...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Piątek 07 Styczeń, 2011 20:46 Odpowiedz z cytatem

Jeśli coś wymyślę, to nie piszę o tym w takich tematach!
Obraziłam się.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 07 Styczeń, 2011 20:59 Odpowiedz z cytatem

Ojej, zapomniałem że wy tu wszyscy tacy poważni jesteście...
Ten, tego, ja tylko chciałem podkreślić... uwypuklić... znaczy, pochwalić... zdolności konfabulacyjne... wróć, fabularne zdolności... artyzm literacki niejako... eeech...

sign04
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Sobota 08 Styczeń, 2011 7:42 Odpowiedz z cytatem

Literacki artyzm podlany wysokimi procentami, hi hi...

Żartowałam. Nie obraziłam się, wiem, ze to brzmi nieprawdopodobnie i szczerze mówiac sama bym nie uwierzyła, gdyby mi ktoś opowiadał. Ale sama powtarzam, że nie upieram sie, jakoby było to coś nadprzyrodzonego. Naprawdę nie jest wykluczone, że miałam omamy wskutek jakichś zaburzeń zdrowotnych (nie piłam i nie nawąchałam się kleju, ale licho wie, z czym się zetknęłam, a jako alergiczka jestem bardzo podatna). Zjawiska niewytłumaczalne mają to do siebie, że prawie wszystkie da się wyjaśnić naukowo, jak się już za to zabrać...
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 25 Styczeń, 2011 20:02 Odpowiedz z cytatem

a tu ponoć mamy katolików, a w magię nie wierzą...  Rolling Eyes  
Jeśli ktoś zacznie wreszcie zgłębiać wiedzę w dziale: FIZYKA NAPRAWDĘ (serio serio) ZAAWANSOWANA to niech podniesie rękę i wyliczy White'owi tor lotu, po którym będzie się poruszać dzięki jakże pięknemu przyłożeniu  Heh  
A tak serio, to temat powinien brzmieć: Czy wierzycie w magię?
Albo coś w stylu: Magia -> dobre słowo?
Bo na pewno na naszym forum nie ma księdza... ludzie, a egzorcyzmy?! Czy tylko ja jestem katoliczką lub coś w tym rodzaju?
A i polecam: Księga Tajemnic.
Dodatkowo można się zainteresować silnym związkiem rodzicielek i ich potomstwem...bo jakoś oglądałam prawdziwy dokumentalny film na ten temat i naukowcy nie łapią jak to możliwe, że to co matka widzi to syn rysuje zamknięty w jakiejś izolatce.
Mogłabym wymieniać rzeczy, zjawiska "magiczne", ale tego jest masa. Szkoda tylko, że wszyscy noszą ciemne okulary i nie widzą.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mruvkiew
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 275
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 25 Styczeń, 2011 21:49 Odpowiedz z cytatem

Twoja wypowiedź, Mitris, bardzo mnie zainteresowała i postanowiłem dowiedzieć się, co katolicy mają wspólnego z uprawianiem magii. Niestety, oprócz kilku głupot na forach i tego artykułu (którego nie polecam traktować poważnie) nie znalazłem nic . Kiedyś też mój katecheta z liceum mówił coś o magii, ale nie pamiętam już, co. W każdym razie jeszcze poszukam.

Cytat:
Czy tylko ja jestem katoliczką lub coś w tym rodzaju?


Na to wygląda...   Heh  

I jeszcze dodam, że nie wierzę w magię (ale nigdy nic nie wiadomo, żeby nie było, że mam ograniczone poglądy).
____________

Dołącz do Ciemnej Strony. Mamy ciastka.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 2 z 3 Idź do strony   1, 2, 3  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.