Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
ORG :: Legenda Czarnej Róży
Idź do strony 1, 2, 3  
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 12:20 Odpowiedz z cytatem

Legenda Czarnej Róży - sprawy organizacyjne.

Przygoda jest tylko opowiadana (typowy storytelling): bez statystyk, bez kostek. Swobone snucie historii. Każdy dba o realizm postaci i wspólnie tworzy się spójną fabułę.

W przygodzie biorą udział następujące postacie:

MG:
Whitefire

GRACZE:
Raziel-chan
Asthaord
Annahir
Tefini


Lista jest otwarta, ale bardzo proszę aby osoby, które chcą do nich dołączyć zapoznały się z wcześniejszymi postami w wątku oraz w "Gospoda Złoty Kufel" na stronie 5 i wcześniejszych, bo ta sesja to "odgałęzienie" tego co tam się działo.

Poniżej proszę pisać sugestie dotyczące sposobu prowadzenia tej sesji.
Wiem że padła propozycja, aby pojawił się MG - czy życzycie sobie tylko kogoś w rodzaju sędziego, czy chcecie nieco większej ingerencji?
____________



Ostatnio zmieniony przez Whitefire dnia Środa 08 Luty, 2006 13:07, w całości zmieniany 4 razy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 12:37 Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj (chyba 7 luty   Razz  ) będę miał czas żeby wziąć udział w zabawie dopiero tak koło 18 i później...

Tak czy inaczej najpierw chcę sie uporać z problemem, który polega na tym, jak podmienić wszystkie obszary w Mythai Forum RPG żeby nie zabić wszystkich postaci   aureola2
____________



Ostatnio zmieniony przez Whitefire dnia Wtorek 07 Luty, 2006 12:37, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 12:37 Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze dodam, że dlugość tej sesji nie jest ustalona, ale szykuje się na dość dlugą kampanię... MG tutaj będzie mial dość trudną rolę, bo póki co wszystko się uzupelnia i ma żadnyhch klopotów, ale ja bym preferowal tylko kogoś w rodzaju nadzorcy realizmu   Razz
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 12:39 Odpowiedz z cytatem

Asthaord napisał:
ja bym preferowal tylko kogoś w rodzaju nadzorcy realizmu

Czyli będzie łatwo... przecież napisane jest, że macie pilnować się sami  Laughing
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 12:41 Odpowiedz z cytatem

Dlatego MG będzie potrzebny tylko w kryzysowych sytuacjach, a mam nadzieję, że takich nie bedzie   Laughing
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Annahir
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 39
Postać   Chowaniec

15 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 13:20 Odpowiedz z cytatem

Ja bym się na coś takiego pisał!!

Asthaord dużym problemem było by dla Ciebie ściągnięcie mnie do zamku? Wystarczy jakieś telepatyczne wezwanie Wink Ale możesz popisać się czymś więcej Very Happy
____________

Wiem czego nie wiem, więc wiem już bardzo dużo!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 13:22 Odpowiedz z cytatem

Poczekaj spokojnie, jeszcze cię wezwę Wink czyli dopisuję cię do listy...
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 14:18 Odpowiedz z cytatem

Hm... W zasadzie, Bleys mógłby go wezwać - w końcu sa złączeni przysięgą.

A tak wogóle, to, jesli mozna, zaklepuję sobie mistrzowanie pod sam koniec, gdy rozwikłana zostanie tajemnica czarnej róży. Juz przygotowałem leastyczny plan, co wtedy sie stanie, z wierzcie mi - stanie sie wiele Twisted Evil
I, w zasadzie, ta końcówka była by bardziej w stylu nornalnego Rpg'a.

Co wy na to?

cya
Raziel-chan

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 14:23 Odpowiedz z cytatem

Dobra, ale ja pomistrzuję trochę przed Tobą, bo też mam pewien plan Smile w takim razie niech Bleys robi swoje... ale za chwilę   Twisted Evil
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Annahir
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 39
Postać   Chowaniec

15 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 16:34 Odpowiedz z cytatem

Mam taki pomysł: jako mapę świata używać (ale spokojnie można modyfikować nazwy) mapę z gry Mythai Forum RPG.

Aha nazwy, które wymyślam (jak komuś się chce tłumaczyć), są najczęściej ze Starszej Mowy, Sapkowskiego (fajnie by było jakby to była mowa krasnali.. Smile ). Ale do tych ważniejszych punktów w historii będę dawał znaczenie na dole w *[ooc:], np. Blathdhu znaczy Czarny Kwiat (tak mniej więcej), a w historii pojawia się Czarna Róża, et cetera..
____________

Wiem czego nie wiem, więc wiem już bardzo dużo!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 07 Luty, 2006 23:46 Odpowiedz z cytatem

W porządku.
Gospodę "Złoty Kufel" umiejscawiam na stałe w dolinie rzeczki Vesii w Górach Dymnych; leży ona u stóp Brunatnej Przełęczy, przy dość uczęszczanym szlaku wiądącym z Orvanu do Torvanu. Gospoda cieszy się powodzeniem, ale nie sąsiaduje blisko z żadnym większym miastem czy grodem; najbliżej jednak jest Torvan.

Mam nadzieję, że nie psuje to żadnych pomysłów i przepraszam, że tak późno. Dodam również odpowiednią adnotację w temacie Gospoda "Złoty Kufel"

Proponuję też (ale to już tylko propozycja), aby Zamek, o którym piszecie, był zamkiem w mieście Torvan.

Tak czy inaczej, Nagad znajduje się na północny wschód od miejsca, gdzie prebywacie - wprowadziłem już odpowiednie zmiany.

BTW: przeczytałem już Wasze - wcale piękne - przygody oraz opisy i oznajmiam, że czuwam odtąd nad ich względnie realistycznym i poprawnym (np. geograficznie) przebiegiem. Powodzenia Wink
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 08 Luty, 2006 11:49 Odpowiedz z cytatem

Proponuję Wam, żebyście nadesłali mi na pw kilka zdań odnośnie tego, co zaplanowaliście jako przyszłe wydarzenia. Jeśli to zrobicie, postaram sie dopilnować, żeby nie powstał galimatias - i zarazem żebyście przed czasem nie zdradzili sobie nawzajem za dużo...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 08 Luty, 2006 12:12 Odpowiedz z cytatem

Ja zamierzam się tylko dobrze bawić pod waszym mistrzowaniem  Razz  
-Ale myśle że mi też coś przypanie w prawdzie ja też jestem w przepowiedni.


...Ten który walczy z potworami winien uważać żeby samemu się nim niestać...Gdzy patrzysz w otchłań ona równierz spogląda w ciebie...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 08 Luty, 2006 12:15 Odpowiedz z cytatem

A ja proponuję żeby White wkleil tu mapę. Nie chce za każdym razem biegać do Mythai Forum RPG jeśli chcę się odwolać do geografii... Razz
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 08 Luty, 2006 15:26 Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno: czy jeśli chce się coś przedstawić, a trudno to opisać slowami, można wkleić obrazek? Przy opisywaniu postaci demona kierowalem się pewną ilustracją, i myślalem czy jej nie zamieścić obok opisu, ale nie wiedzialem czy White pozwoli...
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 08 Luty, 2006 15:53 Odpowiedz z cytatem

W sumie fajny pomysł,tylko niewiem jak to zrobić.Myśle że pozwoli  Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 08 Luty, 2006 16:02 Odpowiedz z cytatem

Oto ów demon w którego zmienial się mój wampir:


Tylko ramiona na plecach zastąpilem skrzydlami i jeszcze kilku modyfikacji dokonalem... a obrazem wstawiasz klikając na przycisk "IMG" przy oknie odpowiedzi, wklejasz adres URL obrazka i ponownie klikasz na "IMG*".
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 08 Luty, 2006 18:21 Odpowiedz z cytatem

A macie pozwolenie na kopiowanie?  Twisted Evil  

Tak bardziej na serio - możecie wklejać, ale nie przesadźcie z ilością i wielkością, ok? Taki link obrazkowy oznacza, że za każdym razem gdy jest otwierana nasza strona, jednocześnie zasysane są dane z tamtego serwera, czyli dodatkowo go obciążamy. Jest to trochę niegrzeczne...

Poza tym przemyślę możliwość ładowania przez was obrazków na nasz serwer.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 08 Luty, 2006 19:17 Odpowiedz z cytatem

Nie będziemy przetwarzać obrazków w celach zarobkowych Wink ale przyznacie, że demona znalazlem ciekawego Wink
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 10:56 Odpowiedz z cytatem

Obrazek super a co do twojego komentarza.To może mi wytłumaczysz co robie nie tak kiedy wy wynajdujecie co raz to nowe pomysły byle by tylko wasza postać była w świetle chwały??Ja jestem w waszym cieniu chce tylko dobrze się bawić poprzez pisanie.Prosze powiedz co jest nie tak postaram się to zmienić.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.