Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
ORG :: Legenda Czarnej Róży
Idź do strony   1, 2, 3  
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 11:19 Odpowiedz z cytatem

Ech... tu nie o to chodzi że coś robisz nie tak.  Ale jeśli chcesz wiedzieć: po pierwsze, staraj się pisać tak jak to piszemy my, tzn. teksty zaczynaj w nowej linijce i od myślnika, a nie pisz tam gdzie opis. Nie rób blędów ortograficznych, gramatycznych (chociaż już dawno żadnego nie widzialem Wink)... no i ostatnia rzecz: przy dobieraniu ekwipunku... "miecz niszczący dusze" to chyba lekka przesada? Tak potężny artefakt musialby być najpilniej strzeżoną rzeczą w calym skarbcu, a nie leżalby w zbrojowni skąd każdy go może wynieść Razz czyli realizm. Trzymaj się tego i będzie dobrze   Wink
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 11:39 Odpowiedz z cytatem

Njo... Troche realizmu. Aktualnie w rpg tym jest jeden artefakt pozerający dusze i lepiej, aby tak pozostało (jako, że ma on wazne miejsce w historii).
Swoja drogą - opracowałem juz dokładny rozwój wydarzeń od wkroczenia do Avernus do końca i  mówie wam - bedzie ciężko Razz

cya
Raziel-chan

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 12:05 Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem jest tak: Raziel i Asthaord opisują, co dzieje się z ich postaciami, ale oprócz tego budują fabułę historii.

Więc tworzą rzeczy, które są potrzebne w tej fabule. Na przykład jeśli w Asthaord wprowadza licza, to wprowadza też ekwipunek który później pomoże mu go pokonać.

Tefini, ty na razie opisujesz tylko to, co się dzieje z twoją postacią. Więc może pomyśl nad czymś, co dałoby się dopisać do fabuły. Na przykład dodaj sobie jakiegoś starego wroga, który cię ściga od dawna... Jakąś księżniczkę, którą ktoś porwał... No nie wiem. I wtedy pomyśl, jaką to wspaniałą rzecz musiałbyś mieć, żeby tego wroga pokonać... odzyskać księżniczkę...

Próbuj przy tym nie wprowadzić nic, co by popsuło ich plany (żeby to nie był miecz, który przy okazji niszczy też licze, wampiry, stawia czoło każdej magii i w ogóle trzebaby Stwórcy, żeby go pokonać Smile ).

Zupełnie niezależnie od tego, popieram Asthaorda w kwestii pisania tekstów czytelnych i miłych dla oka. To stąd czerpiemy przyjemność   Wink
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 12:15 Odpowiedz z cytatem

mojego miescza nieznalałem w skarbcu ale mniejsza o to.OK więcej realizmu faktycznie troche się rozpędziłem  Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 13:52 Odpowiedz z cytatem

I tak kończąc: fabula, jak widać, buduje się sama. Ktoś ma jakiś pomysl, ktoś ma inny, one się uzupelniają... zatem fabulę budujemy wszyscy Wink np. nie bylo moim zamyslem, żeby wojownicy i mag na korytarzu zamku byli nieumarlymi, ale jak widać ladnie zapewnilo nam to akcję na kilka(-naście) następnych stron Wink
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 20:23 Odpowiedz z cytatem

Panowie?!Ale tego demona to ja opisze.Żeby mi nikt niewtrącił swoich trzech groszy  Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 20:25 Odpowiedz z cytatem

buu... A ja juz go fajnie powiązałem z inna postacią... No, ale cóż...

cya
Raziel-chan

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 20:28 Odpowiedz z cytatem

Wiesz jak chcesz możesz mi podpowiedzieć razem stworzymy monstrum  Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 20:34 Odpowiedz z cytatem

HM... Nie, bo wtedy musiałbym ujawnic wiekszą ilośc rzeczy, co by zepsuło wiele niespodzianek. Zrób go jakim chcesz.

cya
Raziel-chan

PS. OCzekuję niezłej jazdy Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 21:09 Odpowiedz z cytatem

Panowie, proponuję coś takiego:

Ten scenariusz prowadzi Raziel-chan od teraz do końca. Następny prowadzi np. Tefini, później ja prowadzę swój, a na końcu swoje mistrzowanie zaprezentuje nam Annahir. Kolejnosc oczywiście umowna... co wy na to? I czy następne sesje gramy tymi samymi postaciami? Bo mi bardzo sssię ssspodobala possstać sssmokowca...     Laughing
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 21:22 Odpowiedz z cytatem

Mozna też tak. I postacie jak kto chce - ja uzyję inną (chociaz pod pewnymi wzgledami bardzo znajomą...).

cya
Raziel-chan

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 22:35 Odpowiedz z cytatem

Dobra zgadzam się.To znaczy że opis demona oddaje Raziel-chanowi??

-Ja wybiore inną postać do następnego scenariusza tak by było troche nudno jak bym jechał cały czas tą samą.Następny scenariusz równierz proponuje zacząć od Gospody pod złotym kuflem  Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 23:02 Odpowiedz z cytatem

Pod "Złoty Kufel" zawsze zapraszam...
party8
Eeee... ktoś mi już kiedyś zwracał uwagę, że jak na admina to wyjątkowo zaśmiecam tematy   Confused    Razz
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Luty, 2006 23:13 Odpowiedz z cytatem

Ty...? Nie, skądże...  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

cya
Raziel-chan

Ps. Co z moim pytaniem z pw?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 10 Luty, 2006 14:50 Odpowiedz z cytatem

To kto w końcu opisuje tego potwora Raziel czy ja.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 10 Luty, 2006 15:01 Odpowiedz z cytatem

Ja. I to wcale nie będzie nowy potwór...  Twisted Evil

cya
Raziel-chan

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 10 Luty, 2006 19:07 Odpowiedz z cytatem

No i co teraz!! Jak my mamy z tego wybrnąć??Przyznaje może malo oryginalne ale mnie bardzo zaskoczyło.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 10 Luty, 2006 19:14 Odpowiedz z cytatem

Zapomniałeś o ważnym szczególe.Że moja przepowiednia była nadal ważna,ty mistrzowałeś dopiero od wioski.Po mojej przepowiedni.

-Ty ocaliłeś nas a teraz my ocalimy ciebie tylko jeszcze niewiadomo jak albo cię zabijemy albo każemy ci złożyć przysięge w pradawnej mowie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 10 Luty, 2006 19:15 Odpowiedz z cytatem

Ludzie! Zdecydujcie się! Najpierw decydujecie, że mam mistrzować, a potem dalej gracie tak jak wcześniej. W końcu nie wiem, czy moge dalej iśc ze scenariuszem tak, że bedę wiedział, że nikt mi nie zwali całości, czy ma byc tak jak było, czyli żadnej spójnej historii.

Zdecydujcie się

cya

Raziel-chan

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 10 Luty, 2006 19:25 Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem będzie historia ale razem z tym wszystkim co było na początku tak?? Przecież tamtego niewykreślisz ze scenariusza.Takie jest moje zdanie ja moge usunąć  te posty,jak inni nie podzielą mojego zdania.
-W filmie jak będziesz nowym reżyserem to chyba nie zaczniesz kręcic drugiej połowy z innym scenariuszem nie dopasowójącym się do wcześniejszej.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 2 z 3 Idź do strony   1, 2, 3  

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.