Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Piercing
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 30 Styczeń, 2011 0:19 Odpowiedz z cytatem

Tak, zakładam kolejny temat, i -uwaga- zamierzam sie w nim jeszcze wypowiadać Cool tak dla odmiany. Chyba, że rozmowa wzbije się na jakieś niewyobrażalne wyżyny, i nie będę już miała nic do powiedzenia Mad  Wink ]

Tak więc: co sądzicie o piercingu? Takim szeroooooko pojętym. Uszy, brwi, biodra, kark, język, pępek, dłoń, warga, nos, mostek, i co tam jeszcze komu do głowy przyjdzie.

Ja na przykład uwielbiam w powiedzmy stonowanych ilościach, ale za to w praktycznie wszystkich częściach ciała Razz  Sama posiadam kilka, w sumie sześć (wszystkie w uszach) w tym jedna zwykła chrząstka i jeden najcudowniejszy i najukochańszy mój tragus Very Happy Marzy mi sie jeszcze w brwi, i w biodrze, ale to jak schudnę jeszcze ze sto kilo Laughing I jeszcze chciałabym mieć industriala, i ze dwa takie zwykłe... I jeny, mogłabym w nieskończoność wyliczać Very Happy

Chociaż w sumie, powiem Wam, że jak czasami patrze na niektórych na ulicy, to mam mieszane uczucia. Bo takie kółko w nosie to jak u krowy wygląda! Fuuuuj! Albo tunele... Jak dla mnie szczyt obrzydlistwa, nie jestem w stanie na coś takiego spokojnie patrzeć. Albo jak facet ma na uchu taką cyrkonię Shocked  porażka.

A Wy co o tym wszystkim sądzicie? Ładne to, czy brzydkie? Albo jakieś doświadczenia miłe, albo nie miłe z piercingiem? Jak już robić, to w salonie, czy samemu?
Piszcie wszystko, co wam do głowy przyjdzie Heh
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 30 Styczeń, 2011 9:39 Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o estetykę piercingu, to co się komu podoba.
Natomiast konsekwencje zdrowotne mogą być dość poważne. Kolczyk w języku może prowadzić do wniknięcia bakterii, które mogą nawet wywołać zapalenie mózgu. Kolczyk przebijający brew (i górną powiekę przy okazji) może zaowocować zapaleniem wyściółki oczodołu, zapaleniem rogówki, a nawet nerwu wzrokowego. Z tego powodu kolczykom w takich miejscach jestem przeciwna. Jeśli chodzi o inne miejsca - to, mój Boże, czy to moje ciało? Niech sie ludzie tatuują, kolczykują, co kto woli.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 30 Styczeń, 2011 11:11 Odpowiedz z cytatem











Do mnie jakoś nie przemawia   Roll2
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 30 Styczeń, 2011 11:53 Odpowiedz z cytatem

O fuuuu! Whitefire! nie mówimy o takich skrajnościach!  Laughing
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 30 Styczeń, 2011 11:56 Odpowiedz z cytatem

Ja mam jedno ciało i nie dostałem woreczka z częściami zamiennymi. Nie będę się dodatkowo przekłuwał, nie czuję potrzeby.

A dla tych, którym się to podoba - odsyłam do rzetelnych faktów zdrowotnych (patrz post Evivy).

To chyba powinno wystarczyć za moją opinię Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Emhyrus
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 164
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 30 Styczeń, 2011 14:59 Odpowiedz z cytatem

Ciało naturalne jest wystarczająco piękne. Jeśli ktoś siebie nie akceptuje, będzie popadał w tatuaże, kolczyki, czy też inne czynności, które poprawią atrakcyjność, czy podniosą samoocenę. W każdym razie- jeśli pojedynczy diamencik w uchu (moim) to czemu nie, próbuję się od jakiegoś czasu przekonać. A kobiece uszy są już raczej ponakłuwane- to chyba standard w naszych czasach.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 30 Styczeń, 2011 18:04 Odpowiedz z cytatem

White, ja Ciebie za te zdjęcia chyba uduszę.... wiesz jak wrażliwą mam duszę?
Co do samego tematu. Kolczyki w uszach i to w dużej ilości wydają się nawet spoko, nie przeszkadza mi to (ja oczywiście mam standard: po jednej dziureczce w uszku). Zgadzam się z Evivą co do skutków ubocznych. Jednak bardzo, ale to bardzo podoba mi się kolczyk w brwi  (niestety nie posiadam go z powodu wściekłości mojego partnera, która zmiotła moje pragnienie z powierzchni ziemi).
Natomiast kolczyki w języku i w okolicach nosa wydają mi się po prostu nie higieniczne. No i oczywiście przebijanie intymnych części ciała jest dla mnie po prostu skrajnym szaleństwem, oznaką nudy i straty jakikolwiek uczuć przywiązujących duszę do ciała. Na prawdę, uważam coś takiego za chore.
Tatuaże? No cóż... pierwszy instynkt woła: TAK! Chwila zastanowienia otrzeźwia. Tatuaże na prawdę fajnie wyglądają jeśli jest to prawdziwa sztuka(a nie delfinek na stópce czy przereklamowane imię obecnej, drugiej połowy...). Jednak wyobraźmy sobie: piękna kobieta, ciało, figura po prostu jest doskonała, perfekcyjna. Teraz dodajemy tatuaż na nieskazitelnych plecach. Cudo. No to zostawmy modelkę w tym miejscu i przesuńmy czas o jakieś 50 lat. Co widzimy? Inny tatuaż? Nie, to ten sam, ale na pomarszczonej i obwisłej skórze i pewnie kilku kilogramach więcej. Ktoś powie: tatuaż można usunąć. Tylko jakoś sobie nie wyobrażam, by to miało być dobre, zdrowe, estetyczne.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 30 Styczeń, 2011 20:57 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bardzo, ale to bardzo podoba mi się kolczyk w brwi

Popieram! są cudowne  Rolling Eyes  alem jeszcze za młoda, żeby zrobić- pisemnej zgody rodzica za Chiny nie dostanę  Laughing  trzeba poczekać.

A w ogóle, to ciekawa jestem, czy to, że np facet ma kolczyka w jakiś sposób może wpłynąć powiedzmy na to, czy otrzyma pracę. Mam wrażenie, że w naszej kulturze, postrzeganiu utarty jest stereotyp, że człowiek podziurawiony, to człowiek zły. I kojarzymy takich ludzi z ciemną stroną mocy. Z mojego punktu widzenia totalny idiotyzm. Ale z tego co widzę, to w taki sposób myśli spora większość naszego inteligentnego i tolerancyjnego społeczeństwa.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 30 Styczeń, 2011 23:03 Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil  Zrób partnerowi na złość! Nie będzie ci mówił czy i gdzie masz mieć kolczyki!  Twisted Evil  

Ekhm...

W kwestii kolczyków i pracy... W pracy często wymaga się od ludzi odpowiedzialności, a kolczyk kojarzy się jednoznacznie. Stawiając się na miejscu szefa kadry, raczej nie zaliczyłbym do odpowiedzialnych kogoś, kto jest podziurawiony jak sitko. Jeśli o swoje ciało nie dba, to dlaczego miałby dbać o pracę? Podobnie z tatuażami.

Nie mówię, że nie przeczytałbym CV i się nie zastanowił, tylko, że to taka dość naturalna reakcja na coś 'dziwnego'. Nie oceniam ludzi (zwykle) po wyglądzie, ale jest jeszcze podświadomość. Od czegoś ją w końcu mamy Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 31 Styczeń, 2011 21:47 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Twisted Evil  Zrób partnerowi na złość! Nie będzie ci mówił czy i gdzie masz mieć kolczyki!  Twisted Evil  

taaaa....jeszcze musiałabym sobie kupić dwóch ochroniarzy  Laughing  
Co do pracy....ehhh... nie żebym była jakaś uprzedzona czy co. Jednak krzywo bym na takiego pracownika patrzyła. Jednak mając do wyboru :podziurawionego   albo gostka z dredami to wybrałabym podziurawionego. Czemu? Bo jeśli ten pierwszy nie będzie higieniczny to szybko umrze, a ten drugi nie koniecznie.  Heh
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 31 Styczeń, 2011 23:22 Odpowiedz z cytatem

Oj spekulacje. Oboje dziwnie wyglądają. Myślę, że kluczem jest wykreowanie sobie ciekawego wyglądu przy zachowaniu zdrowego rozsądku i estetyki. Niby wielu koniecznie pragnie się buntować przeciw homogenizacji, ale nie da się przed pewnymi normami uciec. W końcu wszyscy należymy do jednego gatunku Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 0:26 Odpowiedz z cytatem

Chciałem wrzucić zdjęcia ale White mnie ubiegł Razz

Ale tak na serio... zalezy gdzie i ile Very Happy Uszy? Ile kto chce, byleby nie były to półmetrowe tunele. Nos, język, pępek, i inne bardziej prywatne częsci kobiecego ciała odpadają. Brew... baardzo ładnie wygląda kolczyk w brwi u dziewoj.

O męskim percingu nawet nie zacznę mówic gdyż niestety mam wsobie głebko skrywanego, małego homofoba... ;/
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 8:33 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chciałem wrzucić zdjęcia ale White mnie ubiegł Razz

Czyżbyś chciał się narazić MNIE, tak jak White to zrobił?  Twisted Evil  
Cytat:
Brew... baardzo ładnie wygląda kolczyk w brwi u dziewoj.

NO właśnie! Właśnie! Szkoda, ze nie wszyscy to wiedzą...  Rolling Eyes  
Cytat:
O męskim percingu nawet nie zacznę mówic gdyż niestety mam wsobie głebko skrywanego, małego homofoba... ;/

No co Ty? MI się bardzo, ale to bardzo podoba jak mężczyzna ma jedno uszko przebite kolczykiem (też ubolewam nad tym,  że nie wszyscy to wiedzą...)
A czemu nikt nie wspomniał kolczyków w zębach? Co o tym sądzicie?
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 10:18 Odpowiedz z cytatem

w zębach!?!?!?

jedny, to już naprawdę poza ... wgl nie wiedziałem że mozna mieć kolczyk w zębach Razz
ale wydaje mi się że nie wyglądałoby to za dobrze, więc z mojej strony NIE. (3 razy nie? )Very Happy
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 19:31 Odpowiedz z cytatem

Serio, bardzo popularne są diamenciki w zębach... dla mnie to dziwne. Jednak istnieje  Razz
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 20:11 Odpowiedz z cytatem

Surprised
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 02 Luty, 2011 1:15 Odpowiedz z cytatem

Zęby są jedną z tych części ciała, które na pewno nie odrosną. To przecież musi niszczyć strukturę zęba, taki kolczyk. Potem się złamie i co, bez zęba tak chodzić? Ja dziękuję.

I też mam w sobie pewną dozę ksenofobii (bo homofobią bym tego nie nazwał) Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 02 Luty, 2011 8:15 Odpowiedz z cytatem

Może Mitris o mleczakach mówi   Laughing  
A może o sztucznych? Tzn jak już komuś wypadnie, wyłamie się, i trzeba wstawić nowy... No to przecież różne rzeczy bywają, złote się wstawia, czemu nie diamentowe?

No ale taki cały ząb w diamencie to byłby nie do przełknięcia, że się tak wyrażę, cenowo.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 02 Luty, 2011 9:44 Odpowiedz z cytatem

kurcze wsumie jak o tym pomyślę taki diamentowy ząb to szczyt lansu i bansu.

jeden uśmech i każda laska Twoja... gorzej jak reszta żółta...
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 02 Luty, 2011 9:59 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Może Mitris o mleczakach mówi   Laughing  

<TRZASK! Czyżby Głos Bogów dostałz pioruna>  Rolling Eyes    Laughing  
Chodzi mi o to:
Kolczyk w zębie
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.