Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Pogadajmy o miłości.
Idź do strony 1, 2, 3  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Kwiecień, 2006 15:17 Odpowiedz z cytatem

Kiedyś ktoś powiedział"Ludzie młodzi nie są głupsi od dorosłych,mają poprostu mniej doświadczenie"-I zgadzam sie z tym,ale jest coś czego nikt nie jest w stanie się nauczyć.Tym czymś jest miłość-Nie jest to żecz ni nauka.Mimo mojego młodego wieku,Kocham pewną osobę ponad życie i to uczcie jest odwzajemnione z taką samą siłą.Wydać się wam to może nie dorzeczne,ale tak jest i odezwe sie za pare lat i powiem wam,że jestem z nią nadal  Smile  Nigdy nie znalazłem osoby,która mogłaby ogarnąć to wyobraźnią,a wy wyobraźnię macie.I mówie to bo chcę wiedzieć co inni na tan temat sądzą,czy młodzi ludzie,mówię tu o wieku(15-17 lat) mogą zakochać się aż do tego stopnia,że za pare lat będą nadal ze sobą,wezmą ślub,wychowają dzieci i razem umrą.Proszę o szczerą odpowiedź bo wiem,że jesteście ludzmi dorosłymi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Kwiecień, 2006 15:19 Odpowiedz z cytatem

Wiem,że to co ja tutaj teraz piszę,odbiega od wątku tej strony,ale myśle,że warto pogadać czasami o takich sprawach.Wiem że to kształci.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Kwiecień, 2006 16:11 Odpowiedz z cytatem

Nie skomentuję, bo ban gotowy Very Happy

Stary, przecież to proste. 'Szara bestyja' - no a o czym mówi się 'szarak'? Co przez tyle lat było w szarym kolorze? O kompie mówię!

A odpowiedź - mogą. Pamiętaj - jesli czujesz, że to najjedyńsza jedyna, to dobrze. Życie należy do ciebie i nikt nie przeżyje go za ciebie. Ale nie bój się zmian - choćby i w końcu skończyły się źle, to będzie TWÓJ wybór. Ja na twoim miejscu, jeśli naprawdę czujesz, że to 'to', nie rezygnowałbym i spełnił to, co opisałeś.
I co z tego, że wielu sądzi, że prawdziwa miłośc od pierwszego wejrzenia to tylko bajka i tylko w filmach - nie dość, że życie od filmów dziwniejsze, to skądś się one biorą, nie? Pamiętaj, że jeśli okaże się, że to była ta jedyna, a ty zrezygnowałeś, to będziesz tego juz zawsze żałował.

cya
Raziel-chan

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Kwiecień, 2006 18:20 Odpowiedz z cytatem

Hmm, zabrzmi to dziwnie, ale kiedy tak się zapytałeś, to po raz kolejny sobie uświadomiłem, że otaczają mnie dość wyjątkowi ludzie (mam akurat na myśli tych znajomych "nie po sieci", chociaż nie chcę powiedzieć, że Wy nie jesteście wyjątkowi). Dwóch z 3 moich najlepszych przyjaciół (plus ja sam) ożeniliśmy się z dziewczynami które właściwie były "pierwsze" w naszym życiu. Rekordzistą jest kolega, który poznał swoją lubą jeszcze pod koniec podstawówki (wtedy było 8 klas), ożenił się bodaj po 8 czy dziewięciu latach "chodzenia" - ale nie powiem, który to, jak będzie chciał, to sam sie podpisze. A ja i moja piękna jesteśmy razem od 4 klasy liceum (wtedy były 4 Smile.

Więc gdyby mnie kto pytał, uważam że to jak najbardziej możliwe. Oczywiście w życiu może być różnie, są takie przypadki i takie, ale można chyba śmiało i spokojnie patrzeć w przyszłość.

Pewnie, ze o takie związki trzeba dbać - jak z kwiatkiem: przestaniesz podlewać, to uschnie - ale to już inna historia.

love

(btw: Jeśli chcecie, piszcie dalej w tym wątku, później rozdzielę na dwa tematy i po sprawie).
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Masia
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 7
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Kwiecień, 2006 19:42 Odpowiedz z cytatem

Hmmm, jak rozdzielisz to w sumie moge pisać Razz
Cytat:
"Ludzie młodzi nie są głupsi od dorosłych,mają poprostu mniej doświadczenie"

Całkowicie sie z tym zgadzam. Szkoda, że niektórzy dorośli o tym nie pamiętają.
Jesteś niesamowitym szczęściarzem, że ta osoba odwzajemnia Twoje uczucie. Ja tyle szczęścia nie mam.
Pierwsza miłość hmmm... jakieś 3 lata temu. Taka prawdziwa, o której spokojnie mogę powiedzieć, że to napewno ona (ale zagmatwałam Smile)
Fajnie jest kogos kochać, to daje mi jakąś taką siłę.

Najgłupsza rzecz jaką zrobiliście w swoim życiu dla ukochanej osoby?
____________

Człowiek jest jedynym sędzią swych uczynków.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 07 Kwiecień, 2006 11:53 Odpowiedz z cytatem

Dzięki Whitefire.W sumie dałeś mi nową siłę,siłe w wiare.Może wydawać się to głupie,ale trzy lata trenowałem Kajakarstwo,zdobyłem pare tytułów-np:V-ce mistrzostwo polski w maratonie,Brązowy medalista mistrzostw europy na k2-Razem z moim najlepszym przyjacielem.I po tych wszystkich wydażeniach które zapowiadały moją wielką kariere,mój kręgosłup nie wytrzymał,lekarze zabronili mi uprawiać sport  Sad  I musiałem pożegnać sie z mażeniami o Klasie mistrzowskiej i o przepustce na AWF.Musiałem też zmienić szkołe na rejonówkę i właśnie tam poznałem moją Malutką  Smile  Chwyciło mnie za pierwszym razem,i wierzę w zbiegi okoliczności bo w tym samym czasie ona po 6 latach grania na skrzypcach równierz musiła zrezygnować,tak samo jak ja.Może właśnie tak miało być,że mieliśmy się spotkać i stworzyć coś pięknego,czym jest miłość.I to po tragicznych zdażeniach dało mi nowy napęd.I tego wam wszyskim życzę żebyście w życiu znaleźli,coś co będzie was ciągnęło do życia.

"Ten wróg zawsze najstraszniejszy,którego nigdzie spostrzec nie można"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 05 Lipiec, 2006 14:38 Odpowiedz z cytatem

ja lubie golabki
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Lipiec, 2006 22:36 Odpowiedz z cytatem

Ale tu chodzi o takie gołąbki, no... gołąbeczki   Laughing  
Zwykle dwa.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Lipiec, 2006 22:44 Odpowiedz z cytatem

Ach, chodzi o te małe gołąbki w liściach winogron? Laughing

cya
Raziel-chan

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tokiomanka
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 167
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Lipiec, 2006 22:54 Odpowiedz z cytatem

Możliwe. Raziel-chan jak zwykle gada od rzeczy Smile
____________

“Computer games don't affect kids, I mean if Pac Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music”
Gareth Owen

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Listopad, 2006 21:29 Odpowiedz z cytatem

nawiązując do 1 posta z tego tematu, myślę ze można i że jest możliwe aby 2 osoby były ze sobą tyle czasu lecz ja nie mogę się za bardzo wypowiadać zbyt krótko jestem z Sheilą (tu się pochwale 28 będzie równo 100 dni Razz) ale jestem pewien że jeszcze dłuuuuuuuugo wytrzymamy z sobą no nie Smile
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Sheila
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 482
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Listopad, 2006 22:08 Odpowiedz z cytatem

mozna być z kims naprawdę długo... wystarczy,że się kocha tą drugą osobę,ufa się jej i rozumie... wtedy można być razem naprawdę długo...
Ugurth,ja też jestem pewna,że długo ze sobą wytrzymamy  Wink
____________

Wiatr nie raz sypał mi piaskiem w oczy, ale teraz mam to już za sobą
Przyjaciele, jesteśmy mistrzami
Będziemy walczyć aż do końca

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Listopad, 2006 22:14 Odpowiedz z cytatem

edytowane po czasie
____________



Ostatnio zmieniony przez ugurth dnia Poniedziałek 03 Grudzień, 2012 22:16, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Listopad, 2006 18:47 Odpowiedz z cytatem

Uważam, prawdziwa miłość w tym wieku jest możliwa. Po prostu niektórzy spotykają swoją drugą polówkę jako nastolatkowie a inni jako dorośli. I tyle

Ale nie każdemu =(
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno


Ostatnio zmieniony przez Raile dnia Poniedziałek 16 Kwiecień, 2007 17:56, w całości zmieniany 2 razy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Altar
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 443
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 27 Listopad, 2006 2:38 Odpowiedz z cytatem

Pogruchamy Very Happy Cóż za nie moralna propozycja z mojej strony... Razz ehh ja tam adoruje kilka dziewczyn/kobiet jednak mało farta lub doświadczenia po mojej stronie ;P nee po prostu zamiast wyrywac to ja kompie siedzę i marze o tym ze jakąś przyjedzie na złotym jeżu i mnie wyratuje od tego smoka co czas wcina!! btw Don't worry be heppy Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lyoness
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1636
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Styczeń, 2007 15:22 Odpowiedz z cytatem

hehe... Zazwyczaj to dziewczyny marzą o boharerze ale widze że jest też na odwrótSmile Według mnie prawdziwa miłość jest możliwa (choć jeszcze tego nie doświadczyłam na własnej skórze). Z resztą... W mam dwójkę przyjaciół którzy ze sobą chodzą od jakiegoś czasu i dobrze im z tym.
Dla ciekawych: też są użytkownikami tego forum (nie nie to nie Sheila i Ugurth   Heh  )
____________

Żyję więc walczę...
Żyję więc śnię...
Żyję więc kocham...
Żyję bo chcę...?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Sheila
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 482
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Styczeń, 2007 15:30 Odpowiedz z cytatem

Co do związków między przyjaciółmi...Raz mi się to udało(i udaje się do tej pory). Przedtem w ogóle nie wychodziło mi z przyjaciólmi. Nawet nie wiem czemu.[/img]
____________

Wiatr nie raz sypał mi piaskiem w oczy, ale teraz mam to już za sobą
Przyjaciele, jesteśmy mistrzami
Będziemy walczyć aż do końca

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Tiffany
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 49
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Styczeń, 2007 16:11 Odpowiedz z cytatem

Nie będę zgadywać bo chyba wiem o kogo ci chodzi Lyoness. Ciekawi mnie tylko czemu wydałaś ten sekret?  Razz
____________

Bo nie ma niczego lepszego od miłości...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Styczeń, 2007 20:10 Odpowiedz z cytatem

Ja tam fumfelek mam pelno, ale jakos mi nie w glowie chodzenie z nimi. Sa rozsadne, potrafia dac dobre rady, dobrze mi sie z nimi rozmawia nawet o czym czym sie nie interesuje, ale one:
1.Nie sluchaja tej samej muzy co ja (czyli wspolny czas przy SOAD, LP czy P.O.D. odpada)
2.Nie uprawiaja sportu za bardzo (tez full czasu, dzisiaj dwie godzinki na sali z kumplami   Razz  ) i sportem sie nie interesuja.
3.Fantasy- najmniej wazny ze wszystkich przeszkod, ale tez byloby co robic wspolnie...
4.Chyba sie w zadnej nie zakochalem tak na serio... Bo bym wiedzial chyba.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 24 Styczeń, 2007 9:43 Odpowiedz z cytatem

edytowane po czasie
____________



Ostatnio zmieniony przez ugurth dnia Poniedziałek 03 Grudzień, 2012 22:15, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.