Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Zmiana hostingu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 27 Sierpień, 2017 17:03 Odpowiedz z cytatem

W związku z migracją na nowy serwer w miesiącu wrześniu mogą pojawić się kilkugodzinne problemy z dostępem.

Najprawdopodobniej uda się dokonać zmiany firmy hostingowej bez żadnych problemów - ale na wszelki wypadek informuję Was o tych planach.

Nieco bardziej kłopotliwe może być przeniesienie utrzymania domen. Tutaj już prawie na pewno pojawi się kilkugodzinna przerwa, zanim nowe ustawienia DNS rozpropagują się w sieci. To jednak nastąpi, jeśli w ogóle, najwcześniej w październiku.

Pozdrawiam!
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 09 Wrzesień, 2017 22:30 Odpowiedz z cytatem

Od zmiany hostingu zniknęło mi tło. Odczekałem jakiś czas, ale dalej nic nie widzę, jeśli nie zaznaczę tekstu.

Od razu zaznaczam, że korzystam ze stylu forum "Mythai" ten który był od samego początku i tylko na nim mam ten problem. Na innych nie występuje.

Czy on już nie będzie wspierany, czy uzbroić się w cierpliwość? Może nie jestem najaktywniejszy ale na forum wchodzę bardzo często i do tego stylu mam wielki sentyment.
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 10 Wrzesień, 2017 17:24 Odpowiedz z cytatem

Postaram się od dzisiaj wziąć za błędy Smile

Dodane po 15 minutach:

Okay. Nie chciałem wcześniej nic robić, żeby nie pracować na tych samych plikach jednocześnie z obsługą hostingu (też naprawiali kilka drobiazgów). Ten problem i kilka innych powinny być juz z głowy, ale niekoniecznie znalazłem wszystkie bugi, więc bardzo proszę dawajcie znać jeśli jeszcze coś się pojawi.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 10 Wrzesień, 2017 19:50 Odpowiedz z cytatem

Już działa! Dziękuję! Smile
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.