Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Prison Break

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Abe
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 22
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 13 Listopad, 2006 21:07 Odpowiedz z cytatem

Serial ten nie był wyswietlany jeszcze w naszym kraju i widzowie mają czego żałować.
Serial opowiada historię dwóch braci:
1. Oskarżony o zabicie brata viceprezydent i skazany na karę smierci
2. Geniusz który na własne życzenie trafia do tego samego więzienia z planem ucieczki wytatuowanym na ciele.

Pierwszy sezon przez cały czas trzyma w napięciu.
Kazdy odcinek kończy się momentem gdzie na usta ciśnie sie " o ja p***le ! ".
Sezon drugi jest nieco gorszy, ale i tak warto obejrzeć.
Kto widział ten wie o czym mówię.
A kto jeszcze nie miał okazji obejrzec, niech czym prędzej uruchamia p2p i szuka serialu na necie.
Naprawdę warto !

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Styczeń, 2007 19:47 Odpowiedz z cytatem

13 Listopad, 2006 - dobry koleś! Ja odkryłem wczoraj bo teraz leci już w polsce!  Laughing
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Styczeń, 2007 22:46 Odpowiedz z cytatem

No ale ja jednego nie rozumiem: to co, on się tak uwalnia przez dwa sezony i   potem dalej będzie knuł plany ucieczki? To już lepiej mu było spokojnie poczekać i odsiedzieć wyrok Very Happy

A na serio: czy to kolejny z tych tasiemców, jak Lost, gdzie człowiek czeka i czeka aż w końcu dokądś to doprowadzi i tylko frustruje sie coraz bardziej? Bo mam już troche dość hamerykańskich produkcji tego typu.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Styczeń, 2007 22:53 Odpowiedz z cytatem

A dla mnie to będzie pierwsza, bo resztę uważałem za przeproszeniem za badziew amerykański. PB mnie wciąga! Ale i tak wolę słuchać muzy i siedzieć na forum lub/i wśród przyjaciół!
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 30 Styczeń, 2007 15:57 Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem pierwszy odcinek z ciekawości i choć nie spodziewałem się żadnych wodotrysków to jednak zostałem mile zaskoczony... i nie tyle fabułą, bo ta jest trochę oklepana (choć jest kilka fajnych motywów), co naprawdę przyzwoitym klimatem Very Happy I za to duży plus!
Prawdopodobnie obejrzę za tydzień kolejny odcinek... jeśli nie zapomnę   Wink Ale pewnie moja cierpliwość skończy się przy czwartym odcinku, ponieważ serial jest emitowany przez Polsat (stację której szczerze nienawidzę) co oznacza przynajmniej 30 minut reklam w przerwie, oraz losowanie dużego lotka... ARGH!
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
AvE
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1287
Postać   Chowaniec

27 Miedziaków
2 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 31 Styczeń, 2007 20:18 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy to kolejny z tych tasiemców, jak Lost, gdzie człowiek czeka i czeka aż w końcu dokądś to doprowadzi i tylko frustruje sie coraz bardziej?


Wiesz co White? Ja to powiem tak - LOSTy to było coś - zagadki, niedźwiedzie, bomby, bynkry, czarne gazy - ogólnie cos sie dzieje. A ten Prison, to ja go nie rozumiem, nie kumam czemu ludzie się tak tym zachwycają - idzie se zią do pudła ratować brata, wykręca se śróbkę, zakaża krew tatuażem, wojna ras... ogólnie to nuda... jak dla mnie... juz wolę to 4400 - tam to są kosmity, moce, akcja...

[ale slangiem zaleciało  Laughing  ]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 16 Luty, 2007 19:51 Odpowiedz z cytatem

Ale ładny aktor gra....
Nie wiem, nie miałam jescze oglądać (i wątpie, żebym kiedykolwiek miała, bo jakoś nie chce mi sie w połowie zacząć serialu oglądać)
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Abe
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 22
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 03 Marzec, 2007 20:15 Odpowiedz z cytatem

lizard napisał:
13 Listopad, 2006 - dobry koleś! Ja odkryłem wczoraj bo teraz leci już w polsce!  Laughing

Jak pisałem mojego posta to juz byłem po oglądnieciu pierwszego sezonu i zabierałem sie za drugi Smile

Whitefire napisał:
No ale ja jednego nie rozumiem: to co, on się tak uwalnia przez dwa sezony i   potem dalej będzie knuł plany ucieczki? To już lepiej mu było spokojnie poczekać i odsiedzieć wyrok Very Happy

A na serio: czy to kolejny z tych tasiemców, jak Lost, gdzie człowiek czeka i czeka aż w końcu dokądś to doprowadzi i tylko frustruje sie coraz bardziej? Bo mam już troche dość hamerykańskich produkcji tego typu.

Uwalnia sie przez sezon pierwszy, a przez drugi próbuje uwolnic brata z zarzutów. Na tasiemca sie nie zapowiada, raczej na dwa sezony tylko.
Właściwie to miał być tylko sezon pierwszy i to składający sie z 14 odcinków zaledwie. Ale po tym jak popularnośc serialu rosła, postanowili trochę to przedłużyć i scenarzyści po 14 odcinku pisali już scenariusze na bieząco. Stąd ta zablokowana rura i jeden odcinek o wspomnieniach, po prostu potrzebowali trochę czasu. Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Dantey
Wędrowiec


   Posty: 37
Chowaniec

80 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 04 Marzec, 2007 0:53 Odpowiedz z cytatem

Jestem po 18 odcinku drugiej serii i niestety, muszę przyznać, że tak jak pierwsza seria jest zrobiona super i z pomysłem, tak drugą powinni zrobić o jakieś 7 odcinków krótszą, tak bardzo czasami nie dzieje się nic przez cały odcinek. Druga seria jest już strasznie przeciągana, żeby miała, tak jak pierwsza, 22 odcinki.
____________

Wojownik Światła, jak mnie nazwał Paulo Coelho.
Cień, jak sam mówię o sobie.
Czy można to pogodzić ??

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 04 Marzec, 2007 9:30 Odpowiedz z cytatem

ja tylko wspomnę, że uciekają z więzienia przez pierwszy sezon, a przez drugi uciekają przed pościgiem =P

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Abe
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 22
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 04 Marzec, 2007 10:43 Odpowiedz z cytatem

Dantey napisał:
Jestem po 18 odcinku drugiej serii i niestety, muszę przyznać, że tak jak pierwsza seria jest zrobiona super i z pomysłem, tak drugą powinni zrobić o jakieś 7 odcinków krótszą, tak bardzo czasami nie dzieje się nic przez cały odcinek. Druga seria jest już strasznie przeciągana, żeby miała, tak jak pierwsza, 22 odcinki.

Całkowicie sie z Toba zgadzam, bo jeśli pierwszy sezon trzymał w napięciu i był klimatyczny, to drugi to już po prostu serial sensacyjny jakich teraz wiele, czyli nic specjalnego. Ale jednak oglądam to bo chciałbym zobaczyc jak sie skończy. Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 15 Marzec, 2007 18:05 Odpowiedz z cytatem

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek pierwszego sezonu... Świetne! Smile Początek sezonu taki sobie, ale im dalej tym lepiej... no i tan klimat - prawie tak dobry jak w Skazani na Shawshank Smile Polecam gorąco!

ps. Polsat to ZŁO Razz
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
wybraniec_mistry
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 28
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 16 Marzec, 2007 18:09 Odpowiedz z cytatem

po obejrzeniu pierwszej serii serial mnie po prostu znudzil, dlatego juz nie trace na to czasu, co to porownania ze PB jest prawie tak dobry jak "skazani na shawshank" to bym bardzo polemizowal. ale to jest tylko moje skromne zdanie i wiekszosc pewnie ma inne, tak czy siak milego ogladania

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.