Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Najgorszy koszmar jaki mieliście
Idź do strony 1, 2  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 23 Luty, 2007 18:46 Odpowiedz z cytatem

...lub / i najpiękniejszy lub / i najśmieszniejszy sen. Ktoś się podzieli?

Jak już w końcu zaśniecie, bo z tego co można tu na forum wyczytać, to więszość z Was ma z tym problem (ja też Smile  Laughing )
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Damek
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1024
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 23 Luty, 2007 19:19 Odpowiedz z cytatem

mój najgorszy koszmar przyśnił mi się gdy miałem z 5 lat śniło mi się że w pokoju w którym spałem było gniazdo jadowitych węży i kilka chciało wejść na moje łóżko. W pewnym momencie przyszła postać w kominiarce i zaczeła mnie bić metalową rurką. To było straszne  Twisted Evil  


Teraz nie mam koszmarów bo gdy zaczyna mi się śnić coś złego to we śnie jestem na tyle świadomy że mogę walnąć głową w ścianę i się obudzić albo poprostu w śnie zamykam oczy i budzę się
____________

Mythai rulez  Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 23 Luty, 2007 22:34 Odpowiedz z cytatem

ja od 2 tygodni mam sny z SheiląSmile nie wiem dlaczego ale cały czas mi się śni ale bardzo mi się podobają te sny Smile

co do koszmaru przyśniło mi się że skacze z 7 piętra i nie mogę nic na to poradzićSad nie panowałem nad własnym ciałem a jak spadłem poczułem potworny ból obudziłem się na moment zasnąłem i śniło mi się dalej że widze własny pogrzeb na którym nikogo niema bo tak naprawdę wszyscy się cieszyli z tego że nie żyje:(
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
AvE
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1287
Postać   Chowaniec

27 Miedziaków
2 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 24 Luty, 2007 11:50 Odpowiedz z cytatem

Mi koszmary skończyły się gdzieś tak koło 8 roku życia Smile
Od tej pory śpie spokojnie, ale sny to mam naprawdę dziwne Smile

A najstraszniejszy koszmar jaki pamiętam to miałam koło 7lat właśnie...
Ja zawsze się interesowałam dinozaurkami i miałam pełno figurek  Embarassed  
No i śniło mi się że mnie goni OGROMNY tyranozaur rex i ja nie mam sie gdzie schować i uciekam przed jego paszczą....  Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
lyoness
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1636
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 24 Luty, 2007 14:05 Odpowiedz z cytatem

Hehe... To ja jak miałam jakieś 6 latek wyśniłam sobie autobus. Weszłam tam do niego z rodzicami, zagadałam się z jakąś znajomą i wyszłam z autobusu. Jak się okazało rodziców przy mnie nie było  Smile  
Pamiętam że później przez tydzień bałam się zasnąć... xD
Porąbany sen prawda?
____________

Żyję więc walczę...
Żyję więc śnię...
Żyję więc kocham...
Żyję bo chcę...?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
WinterWolf
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 328
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 24 Luty, 2007 23:03 Odpowiedz z cytatem

Koszmarów praktycznie nie miewam... Kiedyś tylko śniło mi się, że gram w grę Commandos. Sen powtarzał sie noc w noc irytujac mnie i drażniąc. Nie dawał mi przez kilka nocy zasnąć... Do czasu aż nie skasowałam gry z kompa Very Happy

Mój ulubiony sen jaki miałam, śnił mi się parę lat temu. Była ciemna noc... Pełnia księżyca, a ja byłam w ciele wilkołaka. Przeskakiwałam po płaskich dachach dwu- lub trzypietrowych budynków w jakimś mieście. Wypatrywałam potencjalnych ofiar... Gdy wypatrzyłam rzucałam się upatrzonemu człowiekowi do gardła. Inni ludzie przechodzili naokoło obojętni na to co dzieje się z ich ziomkami... Ci, którzy nie zwracali na moje czyny uwagi ginęli, reszta miała na tyle rozumu by choć z przerażeniem wskazać palcem na moje dzieło. Tych wilkołak nie zauważał... Zupełnie jakby ich nie było. Niszczył ludzką obojętność. Świadomie oszczędził tylko jednego człowieka, który się do niego odwrócił, gdy wilkołak za nim stanął.
Tak, wiem, że mam chore sny... Ten jeden był końcem trwającej rok depresji. Początkiem nowego rozdziału w moim życiu... Dlatego go lubię. Wiele rzeczy pomógł mi zrozumieć.
____________



Strefa gier

DeviantArt

TRPG

"Eala Earendel engla beorhtast
Ofer middangeard monnun sended."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Damek
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1024
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 24 Luty, 2007 23:10 Odpowiedz z cytatem

WinterWolf a może to nie był sen i ci się wydawało że śnisz   Twisted Evil    Twisted Evil    Wink
____________

Mythai rulez  Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
WinterWolf
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 328
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 25 Luty, 2007 1:40 Odpowiedz z cytatem

Jeśli tak jest to znaczy to, że życie jest piękne Razz Strzeżcie się sługusy Żmija albowiem nadchodzi młoda Lupus z plemienia Czarnych Firii. Moim patronem Galiard, totemem Łasica, a zwą mnie Wsłuchującą Się W Wiatr. Zatańczę na waszych ciałach niosąc ku Lunie pieśń zwycięstwa. Niech mój srebrny Klaive pije waszą krew, Pomiocie Zdradliwego Żmija!!! Twisted Evil
____________



Strefa gier

DeviantArt

TRPG

"Eala Earendel engla beorhtast
Ofer middangeard monnun sended."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 25 Luty, 2007 9:46 Odpowiedz z cytatem

a ja koszmary mam bardzo rzadko. i na dodatek bardzo je lubię. ogólnie lubię o czymś śnić.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
AvE
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1287
Postać   Chowaniec

27 Miedziaków
2 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 25 Luty, 2007 16:32 Odpowiedz z cytatem

Oj ja wiem o kim Ty śnisz Netrath   Laughing  

A ja Wam powiem, że odkąd skończyły mi się 'koszmary' zaczęły mi się dziwne sny...

A wiecie co to OBE? ...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 25 Luty, 2007 17:01 Odpowiedz z cytatem

jasne, że o tobie śnię, ave, kochana. teraz powinienem powiedzieć, że to są właśnie koszmary =P nie no, to był joke.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
AvE
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1287
Postać   Chowaniec

27 Miedziaków
2 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 25 Luty, 2007 17:12 Odpowiedz z cytatem

Oj - ja wiem, że potrafię być straszna Smile

Tak czy siak - jeden z najpiękniejszych snów, jakie miałam, to sen - wizja Smile' w którym czułam pewną więź.. nie będę się nad tym rozwodzić, bo to by trochę zajęło Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
flecker
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 15
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 25 Luty, 2007 19:33 Odpowiedz z cytatem

Kiedyś sniło mi sie że jestem w Morrowindzie i nie mogłem otworzyc swojego ekwipunku... I nie weim dlaczego ale wpadłem po prostu w panike i z trudem sie obudziłem... Smile

A na serio - uciekałem przed watahą wilków pod górkę po podmokłej łące, nogi nie chciały mnie słuchać i co chwilę sie potykałem, a one były bliżej i blizej... No i sie obudziłem. Razz
____________

quicquid Latine dictum sit, altum videtur - cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
WinterWolf
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 328
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 25 Luty, 2007 22:48 Odpowiedz z cytatem

Twój sen dowodzi, że potrafię być straszna Very Happy A na serio to dodam, że sny o goniących śniącego drapieżnikach są pozostałością jeszcze sprzed tysięcy lat... Pozostałościa instynktu samozachowawczego i lęku przed staniem sie śniadaniem drapieżnika... Mało, który człowiek w dzisiejszym świecie ma okazję zostać zjedzony, ale ewolucja nie wyeliminowała tego elementu... Ciekawe czy kiedyś to nastąpi?
____________



Strefa gier

DeviantArt

TRPG

"Eala Earendel engla beorhtast
Ofer middangeard monnun sended."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 25 Luty, 2007 23:26 Odpowiedz z cytatem

Heh, właśnie dzisiaj widziałem takie dwa wielkie bernardyny goniące po głównej ulicy mojego miasta - luzem, chyba uciekły. Popłoch był Smile I tak się też zastanawiałem, czy kiedyś nie wyeliminują genów agresji u np. lampartów, pum panter itp i czy nie będziemy ich hodować tak jak teraz psy hodujemy...

A mój najgorszy koszmar nastąpił jak miałem 5 lat. Obejrzałem jakąś bajkę ze slajdów (wy chyba już nie wiecie, co to takiego Smile i potem przyśniło mi się, że takie demoniczne coś z tej bajki jest u nas w ogrodzie... Przyśniło mi się dalej, że jest noc, tata wyszedł sprawdzić co to za dziwny hałas dobiegł z ogrodu (mieszkałem jeszcze wtedy u dziadków, oni mieli spory ogród tuż przy domu, trochę w wiejskim stylu). No i ten tata wyszedł i nie wracał. Dom i ogród we śnie były takie jak naprawdę, tylko ten skrzydlaty diabeł (?) przyczajony na drzewie, wśród ciemności... Pamiętam, że tak się rozwrzeszczałem, że się cała rodzina zbiegła Smile
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
WinterWolf
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 328
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 26 Luty, 2007 23:51 Odpowiedz z cytatem

Bajki ze slajdów znam i tęsknię do takowych Very Happy Ach co to była za frajda Very Happy Moje rodzeństwo już tego nie pamięta... Łezka się w oku kręci na to wspomnienie... Ech... "Królewna Śnieżka", "O dwóch małpkach, które uciekły z ZOO"...

[cytat]Wymienił stryjek siekierkę na kijek[/cytat] Razz

(wiem, że się tak nie cytuje Razz ale taka już moja maniera Razz )
____________



Strefa gier

DeviantArt

TRPG

"Eala Earendel engla beorhtast
Ofer middangeard monnun sended."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Rapsodia
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 6
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 07 Marzec, 2007 21:36 Odpowiedz z cytatem

Jak bylam mala..dreczyl mnie straszny koszmar,powtarzal sie i powtarzal a ja budzilam co noc z krzykiem,placzem...najgorsze bylo to ze czulam straszny lek a nie potrafilam go opowiedziec mamie ktora przychodzila do mnie wtedy..pytala co mi sie snilo..a ja czulam tylko strach.. Sad

Naszczescie te koszmary minely ,a inne to juz przezyje Wink
____________

,,Kiedy czegos goraco pragniesz caly wszechswiat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu''

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 07 Marzec, 2007 21:42 Odpowiedz z cytatem

Niech zgadnę: śnił ci się krzyk zarzynanych owiec:) bez żartów: mnie  sie sniło że mnie niedzwiedz złapał i urwał mi glowe
a tak ogólnie to jak mi sie śni koszmar to nie moge sie obudzić chocbym chcioał
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Rapsodia
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 6
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 07 Marzec, 2007 21:59 Odpowiedz z cytatem

Takich koszmarow nie zycze nikomu..krzyk to nie byl..chyba dopiero moj juz po fakcie.. Wink

Mialam tez koszmary ze spadalam z okna,wisialam ledwo trzymaja i nagle tylko takie uczucie...i pobudka.Zazwyczaj budze sie z takiego czegos latwo..

Dodane po 6 minutach:

WinterWolf napisał:
Bajki ze slajdów znam i tęsknię do takowych Very Happy Ach co to była za frajda Very Happy Moje rodzeństwo już tego nie pamięta... Łezka się w oku kręci na to wspomnienie... Ech... "Królewna Śnieżka", "O dwóch małpkach, które uciekły z ZOO"...

[cytat]Wymienił stryjek siekierkę na kijek[/cytat] Razz

(wiem, że się tak nie cytuje Razz ale taka już moja maniera Razz )



jeju...przypomniałes mi o tych bajkach..one byly cudowne:D strasznie lubialam.. Very Happy niezly wynalazek;)
____________

,,Kiedy czegos goraco pragniesz caly wszechswiat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu''

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 08 Marzec, 2007 20:14 Odpowiedz z cytatem

O ja mam taki koszmar czasem że skacze z dość wysokich schodów, wtedy czuje że moje nogi rosną i budze sie.... no i ide spać bo to jest fajne uczucie ale już potem mi sie nie śni..
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.