Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Konkurs "Ze słów - światy"
Idź do strony   1, 2, 3, 4  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Dabliu
Mieszkaniec Krain
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 26
Chowaniec

110 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 20 Styczeń, 2007 14:27 Odpowiedz z cytatem

Na jakim etapie jest jurorowanie?  Smile
____________

Prawdziwy orangutan powinien zrobić trzy rzeczy: posadzić drzewo, spłodzić syna-orangutana i wytłumaczyć mu, że drzewo to jego dom.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 20 Styczeń, 2007 15:28 Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi, jest już w zasadzie skończone Smile Ale np Bartek raczej jest zajęty Hanią... Widzisz, Dabliu, problem w tym, że Hania ma raptem tydzień i jest jego córką...   Wink  Więc nie potrafię powiedzieć dokładnie. Ale za to może jury spotka się gdzieś w przyszły weekend, żeby podebatować nad przyszłą przydatnością Hani do sesji RPG  Smile

Jest cały czas szansa, że do końca miesiaca się wyrobimy...

---------
EDIT:

Za to dodam, że w konkursie jest cała masa samozwańczych sędziów pod postacią żon, kumpli i znajomych z pracy  Razz Wszyscy oni mają oczywiście swoje zdanie, albo będą mieli niedługo  Very Happy
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Sammael
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 11
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 24 Styczeń, 2007 9:46 Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że czekam z wielką niecierpliwością Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Dabliu
Mieszkaniec Krain
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 26
Chowaniec

110 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 30 Styczeń, 2007 22:06 Odpowiedz z cytatem

Mnie ciekawi, kiedy będą wyniki  Very Happy
____________

Prawdziwy orangutan powinien zrobić trzy rzeczy: posadzić drzewo, spłodzić syna-orangutana i wytłumaczyć mu, że drzewo to jego dom.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 30 Styczeń, 2007 23:06 Odpowiedz z cytatem

Hm, Bartek miał mi dzisiaj przesłać swoje "top 5", ale na razie nic nie dostałem (obiecanki cacanki  phi ). Piotr natomiast jeszcze kończy czytanie, chociaż zostało mu bardzo mało (w każdym razie tak mi powiedział jakieś 3 godziny temu w rozmowie telefonicznej). Powiedział, że może się ciut spóźnić. Deczko mnie niepokoi, co on tam nawybiera, to lekki ekscentryk jest Smile (czytasz to, Piotrze?   Twisted Evil  ).
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Aurangzeb
Mieszkaniec Krain


   Posty: 12
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 31 Styczeń, 2007 23:57 Odpowiedz z cytatem

hmm... jak ktoś ma swój gust to zaraz Ex-centryk jest?
A co do niecierpliwych - prosty lud mawia: jak się człek spieszy to się diaboł cieszy- i ma świetą rację !!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 2:14 Odpowiedz z cytatem

He he he...
Tak mawiasz, prosty ludzie, co?  Heh

Zainteresowanym dodam, że dyskusja mailowa dzisiaj między nami była na tyle zagorzała, że właśnie spostrzegłem, że doszliśmy do siedmiu RE: w tematach maili, chociaż gdzieś tam je kasowałem po drodze... baby

--------------
EDIT:
A, myślę że jutro czegoś tam się już dowiemy o wynikach.

--------------
EDIT:
Ech, jutro, to znaczy dzisiaj, bo dzisiaj już jest jutro... Dobra, idę spać bo gadam głupoty.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Aurangzeb
Mieszkaniec Krain


   Posty: 12
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 12:28 Odpowiedz z cytatem

Zaiste! Dyskusja  fighting2 trwała znaczną część nocy, a pomimo to nie pozwoliła mi usnąć bez troski o los moich faworytów - sęk w tym, iż dowiodła ona nade wszystko jak bardzo się różnimy w naszych poglądach na pochodzenie i celowość fantastyki w jej ogólnym wymiarze, co miało przecież niebagatelny wpływ na wyłonienie listy zwycięzców.
 To dobrze, że tak jest –różnice pozwalają, bowiem ucierać poglądy- z drugiej strony jednak znając trudny charakter mego adwersarza przygotowałem specjalne oświadczenie, którym mam zamiar w razie czego go tu na tym forum nieco poszantażować grożąc ujawnieniem jego prawdziwej demonicznej natury złowrogiego demiurga  - obawiam się wszakże czy mi głosu w piersi nie zdusi - to on, bowiem zarządza całym tym kramem tutaj.  mad3

Dodane po 10 minutach:

Ze swej strony dodatkowo zdradzić mogę, że jeden z członków jury zaciekle dążąc do wypełnienia swych obowiązków, podróżując wśród takiej mnogości wielobarwnych ze Słów Światów popadł nieomal w szaleństwo, od którego otchłani uchroniła go jedynie zacna butelczyna tokaju sączonego jako odtrutka przez cały czas zawziętej ostatecznej lektury trwającej dzień cały i noc po nim następującą i kolejny dzień tak, iż stanąwszy późną porą na skraju swych władz umysłowych i mocy fizycznych dobrnął on w końcu do bram oświecenia  aureola2  . I tu raptem starł się w straszliwej walce na niesione cyfrowym wiatrem słowa z okrutnym płonącym żywym Białym Ogniem demonem istnym z największych czeluści Niflheimu, Hadesu czy innej Morii przybyłym na pohybel całemu dziełu nieszczęsnego wędrowca ... Co z tego wynikło oznajmi wam Pan tej krainy,ufam,już niebawem.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 12:46 Odpowiedz z cytatem

Oj ty chyba za dużo tego tokaju, przyjacielu... Ale wam się juror trafił   Heh
-------
EDIT:
Pierwsze informacje o wynikach już macie.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Maone
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 17:23 Odpowiedz z cytatem

gdzie znajde wyniki tego konkursu?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Dabliu
Mieszkaniec Krain
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 26
Chowaniec

110 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 17:33 Odpowiedz z cytatem

Wyniki
____________

Prawdziwy orangutan powinien zrobić trzy rzeczy: posadzić drzewo, spłodzić syna-orangutana i wytłumaczyć mu, że drzewo to jego dom.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Aurangzeb
Mieszkaniec Krain


   Posty: 12
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 18:47 Odpowiedz z cytatem

Cały dzionek mija, a tu ledwie dwa zaintersowane indywidua nam się trafiły... Za to jakie gadatliwe!   mad4

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Martha
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 6
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 19:01 Odpowiedz z cytatem

Jurorzy to ścisła elita. Każdy mógł przeczytać prace konkursowe, ale nie każdego zdanie było brane pod uwagę w chwili ustalania pierwszych miejsc. A zdanie przeciwnej, wrażliwej na piękno płci mogłoby coś niecoś w tym rankingu zmienić.
ROZŻALONA ŻONA- jednego z jurorów.


P.S dłUGO TO BęDę PAMIęTAłA.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Aurangzeb
Mieszkaniec Krain


   Posty: 12
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 19:30 Odpowiedz z cytatem

Pani kieruje pretensje w złą stronę, my tylko wykonywaliśmy swoje obowiązki.  party7
Pretensje proszę kierować ku tym czynnikom, które określały charakter regualminu u jego zarania. Cóż winni sa szeregowi członkowie komisji sędziowskiej...  Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Martha
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 6
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 19:45 Odpowiedz z cytatem

Drogi Jurrorze.
Ten z Was do, którego skierowane były moje delikatne żale sam się o nie prosił, więc dostał. Do Ciebie i Bartka nie mam niemalże żadnych zastrzerzeń. Można powiedzieć, że zadanie swoje wykonaliście w 100 procentach. Tylko żaden nie wpadł na pomysł, żeby się zapytać swoich pięknych żon, co mają na temat tych utworów do powiedzenia. Czy może się mylę?


P.S I nie czepiać mi się więcej moich wypoweidzi. No to Pa!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 20:07 Odpowiedz z cytatem

Widzicie, jak wygląda moje codzienne życie?

Ale przyznam, że też zastanawiałem się nad tym, żeby dołączyć do grona jurorów kobietę. Zdecydowanie miałoby to sens. Prawdopodobnie zmieniłoby nawet wynik konkursu (ale o tym jutro). Za usprawiedliwienie mam jedynie fakt, że raczyłaś przejawić zainteresowanie dopiero w tym roku... Pomimo stosownego zapisu w regulaminie dołączenie Ciebie tak późno byłoby lekko niezręczne. Póki co, możemy mojej pięknej Pani wszyscy podziękować za... dołożenie się do nagrody   Twisted Evil  

Następnym razem obiecuję poprawę (czy te słowa nie padają zbyt często w życiu mężczyzny?   Razz  )
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Martha
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 6
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 20:15 Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu narzeka na swoje codzienne życie. jedno słowo i dokonam zmiam o jakich Ci się nie śniło ......Zastanów się więc nad tym marzeniem, bo może się spełnić.
Co do kobiety Jurrora, to się zgadzam, a i wcisąć mnie można było-pewnie nikt by się nie czepił takiej drobnostki. Przyjmijmy, że człowiek, tzn.mąż uczy się na własnych błedach i następnym razem lepiej to przemyśli i będzie się kiierował zasadą "Kobiet zmienną jest"

pa, pa

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Aurangzeb
Mieszkaniec Krain


   Posty: 12
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 20:30 Odpowiedz z cytatem

Coś zanadto familijnie się zrobiło na tym forum... A gdzie INNI jego użytkownicy? sign02  Są jacyś we Wszechświecie? Może jakieś SETI uruchomimy bo coś czuje że pies z kulawą nogą się nami interesuje mad3

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 20:31 Odpowiedz z cytatem

Inni użytkownicy uciekli z miejsca tak zaciekłej walki  Laughing  Nie martw się, gdy zostanie już tylko pogorzelisko wrócą.
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Dabliu
Mieszkaniec Krain
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 26
Chowaniec

110 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Luty, 2007 21:12 Odpowiedz z cytatem

Ja się boję wychylać, widząc tak wściekły atak małżonki jurora na moje (jak sądzę) teksty...  Wink
____________

Prawdziwy orangutan powinien zrobić trzy rzeczy: posadzić drzewo, spłodzić syna-orangutana i wytłumaczyć mu, że drzewo to jego dom.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 2 z 4 Idź do strony   1, 2, 3, 4  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.