Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Czy Moje gimnazjum mnie uczy, czy nie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)


Wy, którzy uczęściacie do ginazjum. Co myślicie o waszych szkołach?
Moja szkoła mnie uczy i chętnie do niej chodzę.
11%
 11%  [ 2 ]
Moja zaś... Niszczy mnie. Nie da się tam wytrzymać. Nauka w niej to tylko przywilej. Tam trzeba umieć się bić i klnąć, to jest podstawa.
17%
 17%  [ 3 ]
Moja szkoła mieści sie gdzieś pomiędzy opcją pierwszą a drugą.
70%
 70%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor
Wiadomość
Villo Stunsky
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 103
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 18 Październik, 2007 11:33 Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do jednej z najgorszych szkół w woj. Kujawsko-pomorskim. Jest ona zła pod względem poziomu, kultury i osób tam uczęszczających. Chodzą tam takie... Careels, jaki ich niektórzy nazywają. Są to ci którzy bez najmniejszego powodu potrafi kopnąć, walnąć w twarz, a nawet złamać rękę. Byłem światkiem brutalnego pobicia, tak brutalneho, że osoba pobita, leżała dwa miesiące w szpitalu. Gimnazjum nr 1 w Lipnie to przesiąknięta narkotykami i gangstą buda. I takich szkół w Polsce jest wiele. Te forum jest poświęcone walką z takimi Careels'ami, bo jest wiele osób, które myślą, że nie da się takich pokonać. Będziemy mówić tu także o podobnych przypadkach i podobnych szkołach. Także o tym, czy spotkaliście się z takimi wydarzeniami i wystawiali będziecie opinie na ten temat.
____________

Żyj chwilą.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 18 Październik, 2007 12:55 Odpowiedz z cytatem

Powiem jedno: moja szkoła ma super nauczycieli (odjąć jednego z żółtymi papierami, ale mnie nie uczy już) i potrafią oni uczyć i tłumaczyć.  Co do poziomu, to jest nawet wysoki...choć ja osobiście tego nie moge powiedzieć, bo nie mam problemów z nauką.
Jendak dąrzę tu do pewnej refleksji. W szkole są tacy uczniowie, których za kratki najlepiej wsadzić (naszczęście nie ma narkotyków tutaj sprzedawanych). Ja uważam, że zawsze muszą być Ci "źli". Miałam przez 6 lat horror z moją podstawówką, bo nikt mnie nie lubił za to, że umiałam coś i za to, ze miałam odmienne zdanie na tematy GŁUPIE. Na samym początku byłam popychana i różne świństwa mi robiono, jednak się nauczyłam z tym żyć i stałam sie "agresywna"  Laughing  A dążę tu do tego, że gdybym takiej podtsawówki nie miała, to bym pewnie w gimnazjum psychicznie nie wytrzymała. Więc Villo uściślij to niszczenie cłzowieka, bo jednak "źli" ludzie ucza charakterek  Heh
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 18 Październik, 2007 13:02 Odpowiedz z cytatem

W mojej szkole (Liceum) nie ma bandyctwa. Nie ma tez narkotyków, czy jak to fajnie powiedziałeś gangsty. Jedynym problemem mojej szkoły są nauczyciele, którzy z chęci czynienia dobra dla uczniów - większego niż potrafią - wychodzi im niesprawiedliwe ocenianie i interpretowanie chęci ucznia.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 18 Październik, 2007 14:05 Odpowiedz z cytatem

Gimnazjum, które mam już za sobą było pomieszaniem opcji pierwszej z drugą (pozwoliłem sobie dodać taką opcję do ankiety.)
Trochę (raczej dużo) dresów itp, ale znających swoje miejsce, więc normalnym ludziom nie przeszkadzających.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Villo Stunsky
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 103
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 12:22 Odpowiedz z cytatem

Cóż... Moja szkoła to arena walk i klub nocny, otwierany w dzień. Tam można kupić trzy(w zeszłym miesiącu jescze dwa) rodzaje narkotyku. Tam bijatyki i kradzieże są na porządku dziennym. Kto wie jak sobie radzić z takimi Careels'ami, niech pisze, to przyda się tym kozłom ofiarnym, którzy znęcają się nad tymi słabszymi. Na demną się zbytni nie znęcają. Myślą, że nie umiem się bić, czasami mną pomiatają. Ja uczyłem się od siódmego roku życie kapuery. Dziś mógłbym zabić każdego z nich w mniej niż dwanaście sekund. Czytałem o ludziech, którzy nogami zabijali w połowę tego czasu. Nie chcę się chwalić. W czwartej klasię tym stylem walki połamałem chłopakowi żebra(choć już leżał). Tego dnia mama powiedziałe, że jeśli nikogo więcej nie udeżę, to mnie nie zbije i od tamtego czasu nikogo nie kopnąłem. Nawet psa.
____________

Żyj chwilą.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 14:49 Odpowiedz z cytatem

No to Ci się upiekło  Laughing  

Żadna sztuka walki Villo nie służy do tego by zabić - tylko do tego by nie dać się zabić - do obrony. Jaki jest na nich sposób? Ja wiem, miałem podobną sytuację w życiu. Mówisz, że myślą że jesteś od nich słabszy? Dlatego pomiatają tobą. Bo widzisz ci "Careels wcale nie są ani tacy silni, ani tacy groźni. Wiedzą, że się ich boisz - wykorzystują to. Zastanów się, dokuczaliby Ci jakbyś dał porządnie w mordę? Nie sądzę.

No ale jak już się postawisz to pilnuj czy nie sprowadzą kumpli
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 15:16 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Żadna sztuka walki Villo nie służy do tego by zabić

Serio?  Embarassed  no prawda, służy także do obezwładniania ofiary lub napastnika:)
Villo - wszystko opiera sie na postawie. Jeżeli przynjamniej raz pokażesz słabość to już zaczynąją na Ciebie naskakiwać... Więc poćwicz troszkę nad swoim stylem bycia:)
Cytat:
widzisz ci "Careels wcale nie są ani tacy silni, ani tacy groźni

Jak to się mówi? : "mocni wgębie, ale w mięsniach to już mało"  Laughing
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 15:56 Odpowiedz z cytatem

U mnie w przedszkolu, często chodzę na polowania... nie żebym był głodny, bo dostajemy podwieczorki po leżakowaniu, ale dla przyjemności - po prostu kocham zwierzęta i dlatego je zabijam. Nie zabiłbym zwierzaka którego nie lubię... Nawet psa. Od 3 roku życia byłem szkolony w Kung-Fu i Tae-Kwon-Do by przeżyć w tym mrocznym i bezwzględnym świecie złodziei zabawek.
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 16:10 Odpowiedz z cytatem

[quote="Mitris"]
Cytat:
Jeżeli przynajamniej raz pokażesz słabość to już zaczynają na Ciebie naskakiwać... Więc poćwicz troszkę nad swoim stylem bycia:)


Albo daj sobą pomiatać, niech wiedzą ze jesteś słaby. Zaatakujesz nieoczekiwanie. nabiorą do ciebie szacunku i będą się bali, że skrywasz w sobie jeszcze jakieś inne tajemnice.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 16:12 Odpowiedz z cytatem

Grzesiu, wątpię by to pomogło... jendak jeden raz się potknęłam poważnie w szkole i do dzis tego niektórzy nie zapomnieli....dalej wiedzą, że mam problemy z równowagą.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 18:10 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dziś mógłbym zabić każdego z nich w mniej niż dwanaście sekund.
Czytałem o ludziech, którzy nogami zabijali w połowę tego czasu. Nie chcę się chwalić. W czwartej klasię tym stylem walki połamałem chłopakowi żebra(choć już leżał). Tego dnia mama powiedziałe, że jeśli nikogo więcej nie udeżę, to mnie nie zbije i od tamtego czasu nikogo nie kopnąłem. Nawet psa.

Dochodzę do wniosku, że wcale się tak bardzo nie różnimy, tylko, że ja potrafię latać a gdy bardzo chcę to poruszam przedmioty siłą woli...
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 18:12 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Albo daj sobą pomiatać, niech wiedzą ze jesteś słaby. Zaatakujesz nieoczekiwanie. nabiorą do ciebie szacunku i będą się bali, że skrywasz w sobie jeszcze jakieś inne tajemnice.


Taki tok rozumowania jest chyba zbyt skomplikowany dla szkolnych dresów. Nie, myślę, że jedyne sposoby to towarzystwo własnych kumpli, ćwiczenia fizyczne i przynajmniej lekka zmiana stylu bycia. Ewentualnie ciągłe uciekanie. Brrr...

Ja tam w szkole takich problemów nie miałem, ale trafił mi się kiedyś tramping z gronem starszych, co tu dużo mówić, idiotów. Może wystarczy jeśli powiem, że w drodze powrotnej czterech z nich zostało odwiezionych na komendę. Średnie doświadczenie.

Zazdrościli powodzenia u dziewczyn   Very Happy
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 18:23 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zazdrościli powodzenia u dziewczyn  

Aha....  Heh  
a tak moze nie do końca na temat: dlaczego jak ktoś uderzy dziewczynę to kumpel tej dziewczyny ja odsueni i zacznie bić tamtego? CZy Wy chłopy dziewczynie nigdy nie dajecie się zabawić?
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Październik, 2007 19:21 Odpowiedz z cytatem

Villo Stunsky napisał:
Nie chcę się chwalić.


Zauważyłem, że jesteś naprawdę skromny. Widać po twoich postach, że rozważny z Ciebie człowiek i naprawdę nie chwalący się niczym. Na pewno masz tak dla tego, że to dla Ciebie normalka. Zabić kogoś w 12 sekund to dla Ciebie pestka. A powiedz, zbiałeś już kogoś?

Darkpotato napisał:

Dochodzę do wniosku, że wcale się tak bardzo nie różnimy, tylko, że ja potrafię latać a gdy bardzo chcę to poruszam przedmioty siłą woli...


Villo na pewno też to potrafi... Założę się że umie zabić nogami każdego niekoniecznie nimi ruszając. Norris w ogóle przy nim robi sie Villowy Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 20 Październik, 2007 17:21 Odpowiedz z cytatem

Moje gimnazjum to to samo, co Darkpotatowe, wspominam je jako miejsce dosyć przewiewne ze względu na minusy systemu grzewczego. Pomijając te chłodne momenty, było caukiem śmiesznie (te przeterminowane gaśnice..). Jeśli chodzi o umiejętności to jakieś tam przyswoiłam, w przerwach międzu treningami taekwondo oczywiście Wink
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Villo Stunsky
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 103
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Październik, 2007 13:14 Odpowiedz z cytatem

Nie. Nikogo jeszcze nie zabiłem. Kiedyś moja siostrzenica kupiła sobie pokiemona, takiego co miał 170cm wysokości i był z takiego słabego plastiku jak karabiny na otpustach. Gdy ćwiczyłem kapuerę, to odłamałem mu głowę i prawą rękę. Biedny Pikaczu.
____________

Żyj chwilą.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Październik, 2007 13:18 Odpowiedz z cytatem

...A potem połamałem mu żebra wzrokiem. I to wszystko w mniej niż 10 sekund  Roll2  .
[Moje gimnazjum to to samo, co Lidiowe.  Smile  ]
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Październik, 2007 16:05 Odpowiedz z cytatem

Nie śmiejcie się z biednego Villo.On może naprawde jest tak dobry jak opowiada, a moze poprostu opowiada swoje sny  Heh
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Październik, 2007 18:14 Odpowiedz z cytatem

Ej no właśnie! Przecież Villy może być taki dobry w te klocki i tyle  Very Happy Zwyczajnie my zazdrościcie.  Laughing

Villo Stunsky napisał:
Nie. Nikogo jeszcze nie zabiłem.


Jeszcze 8)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 24 Październik, 2007 11:46 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam ich nazwiska, adresy i numery telefonów


Co ty z CBŚ jesteś?  Laughing  

Cytat:
Cytat:
Żadna sztuka walki Villo nie służy do tego by zabić


W Tajlandii pewien Tajlandczyk zabił włamywacza w swoim domu. Inny Tajlandczyk zabił całą swoją rodzinę w mniej niż 10 sekund. Był pod wpływem szoku. Wszyscy posługiwali się tylko nogami. W Tajlandii jak się nie zna capoeiry(albo czegoś podobnego, nie koniecznie do zabijania, ale do zadawanie bolesnych ran) lepiej nie chodzić ulicami nocą.


Powtarzam: żadna sztuka walki nie służy do zabijania czy zadawania bólu.    Nawet jeżeli ten świat jest taki zły.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.