Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
"stare" cRPG- które są warte zobaczenia?
Idź do strony 1, 2  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gry komputerowe
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Kubolec
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

65 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 14 Styczeń, 2006 17:16 Odpowiedz z cytatem

Całkiem niedawno zdałem sobie sprawę z tego o ilu ciekawych cRPG-ach nie wiem. Dlatego stwierdziłem, że chciałbym zrobić sondę i dowiedzieć się co jest ciekawego do "zobaczenia" w kręgu starszych gier związanych z fantastyką.
 Wyjaśnienie: "starszych" to znaczy sprzed AD 2002.
 Za wszelkie informację będę wdzięczny.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Styczeń, 2006 12:46 Odpowiedz z cytatem

No cóż, kiedy ja byłem w wieku, kiedy grało się w gry (teraz jestem starym dziadkiem Very Happy ) to spędziłem bardzo dużo czasu nad Lands of Lory, chyba 2. Była potem następna część, dużo lepsza graficznie (w tej o której mówię "skakało się" z planszy na planszę) ale brakowało jej tego fenomenalnego klimatu - magia, sekrety, niesamowite zadania. LoL było chyba trochę wzorowane na grach z serii Beholder, ale w tamte gry nie grałem, tylko wiem, że były dość popularne. Dobrze, że teraz mamy Gothic bo inaczej bym uznał, że obecnie nie robi się już gier z taką fabułą.

Poza tym była seria Ishar i pamiętam, że w którąś z tej serii całkiem sporo pograłem. To był jeden z lepszych RPG-ów gdzie prowadziło sie całą drużynę (były takie ładniutkie ikonki z buźkami, nie pamiętam ile - 5 do 8 ). Tak jak w LoL to widok był "FPP", czyli kamera z oczu idącego, ale też skokami.

Taki bez skoków to był Daggerfall, poprzednik Morrowinda. W to za dużo nie grałem, ale tamten świat był zdecydowanie bardziej rozległy niż nawet Morrowind.

Co jeszcze... do tej pory gdzieś mi się wala płyta z Ultima VIII: Pagan. To było cacko! Widok jakby z góry, ale fenomenalny świat, dobra fabuła, i świetne możliwości interakcji z otoczeniem.

Z takich starych to jeszcze utwkiło mi w pamięci coś, co bodajże nazywało się Masters of Magic albo podobnie, to było coś w stylu wczesnej Cywilizacji ale w świecie fantasy. Później były już Baldursowate, Gothic I i te współczesne. No i Diablo, ale czy to RPG?

Teraz już takich nie robią Smile
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Kubolec
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

65 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Styczeń, 2006 17:37 Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za informacje, popytam, poszukam, ale męczy mnie jedna rzecz: MOŻNA BYĆ ZA STARYM NA GRY??.
                                                         Pozdrowienia Kubolec

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Styczeń, 2006 11:30 Odpowiedz z cytatem

NIE   Very Happy  
To co napisałem wcześniej to był żart  Wink  
Chociaż jest faktem że nie "wpadam" już jak śliwka w kompot na długie noce...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bartek
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 48
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Styczeń, 2006 12:15 Odpowiedz z cytatem

No Whitefire, nie przesadzaj. Czasami zdarzają się jeszcze nocki przesiedziane przy kompie. Ostatnio przy Gothic'u I tak posiedziałem. A jednym z lepszych RPG na kompa był Baldur's Gate i Return to Krondor. Już starsze, ale naprawdę godne polecenia, głównie ze względu na fabułę.
____________

RPG create worlds
  We create RPG
         - - -
  www.mythai.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Styczeń, 2006 15:25 Odpowiedz z cytatem

Ach, jak mogłem zapomnieć o Krondorze?
Widzicie, starzeję się, naprawdę starzeję...   Confused  

Gothic 1? Tobie Bart chyba czas nie płynie... Czy aby pamiętasz, kiedy to było?   Laughing
Przy okazji dzięki za Ultimę, nie zapomniałem skąd ją miałem Smile
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bartek
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 48
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Styczeń, 2006 16:07 Odpowiedz z cytatem

Pewnie że pamietam, kiedy to było. Ale Gothic 2 już nie miał tego czegoś, choć przyjemnie się grało.
Ja też pamiętam o Lands of Lore...

A swoją drogą gadamy jak dwóch starych tetryków ('dziś już takiego słońca nie robią...') Heh
Jeszcze sobie ludzie pomyślą, że mamy po 99 lat, heh :-'
____________

RPG create worlds
  We create RPG
         - - -
  www.mythai.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Kubolec
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

65 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 18 Styczeń, 2006 14:27 Odpowiedz z cytatem

Dzięki Panowie dzięki wam znowu poczułem się młodo i rześko (a nie zdarzyło mi się to od dawna, snif..), i mam też inne małe pytanko: ile znacie dobrych "ciągów dalszych" gier (jak najsamprzykład Baldru`s gate dwójka)?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 18 Styczeń, 2006 14:37 Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym polecał Dispel (Było darmowo do jakiegos komputer Światu albo cos takiego. Grafa jak Diablo 1 i mocno zabugowane, ale klimat miało wporzo). Jeszcze bym polecał Chrono Trigger (emulacja z S-Nes'a), Radical Dreamers, Tales of Phantasia, Bahamoth Lagoon, Front Mission (chociaz to bardziej taktyka z elementami Rpg), Dragon view, oraz Finale VII i VIII. A z klimatów S-F - Fallout pierwsze 2 części jak w dym!

I fallout 2 jako przykład kontynuacji jeszcze lepszej niz oryginał.

cya
Raziel-chan

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Łako
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 6
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 31 Maj, 2006 9:16 Odpowiedz z cytatem

Raziel-Chan napisał:
Finale VII i VIII.

No one jeszcze takie stare nie są bo były tworzone na pierwszego PSX'a. Jeśli ktoś lubi japońskie cRPG czyli właściwie interaktywne filmy z walkami to polecam jeszcze wczesniejsze Final Fantasy =jakiś czas temu starsze wersje wyszły w odnowionej na PSX wersji z dodatkowymi filamami a częsci 1-3 zostały całkowicie zmieniona pod względem grafiki, skutkiem czego Final Fantasy 1 wygląda teraz lepiej od 4 czy 5. : p

Z tych klimatów to jeszcze seria Chrono Cross czyli CC i Chrono Trigger, robieme przez tych samych ludzi co Finale +  twórca Dragon Balla dla smaczku. ; ]

A z europejskiej szkoły to oczywiscie Eye of Behlodery, Wizardy. M&M cała seria właściwie bo nawet te nowsze mają archaiczne wykonanie. ; ]
____________



^ Kilkajcie,

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
DarkSavant
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 10
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Styczeń, 2007 3:51 Odpowiedz z cytatem

Na wstępie chciałbym się przywitać i przeprosić za „odgrzewanie” starego tematu Very Happy

Chociaż w temacie jest prośba o podanie jakiś RPG wartych obejrzenia, ja podam tylko te w które moim zdaniem warto zagrać (tych wartych tylko obejrzenia jest poprostu zbyt wiele). Myślę, że jako „erpegowiec” z piętnastoletnim stażem mogę coś doradzić w tej sprawie (może kogoś zainspiruję do sięgnięcia po chociaż jedną z tych zapomnianych już zapewne przez większość graczy „rolplejek” i spędzenie paru miłych chwil w krainach miecza i magii – a czasem i techniki Wink )

- Realms of Arkania: Blade of Destiny
- Realms of Arkania: Star Trail
- Betrayal at Krondor
- Wizardry 7: Crusaders of the Dark Savant (ale w żadnym wypadku tragiczna wersja Gold)
- Might & Magic 3: Isles of Terra
- Might & Magic 5: Darkside of Xeen
- Crystals of Arborea
- Ishar: Legend of the Fortress
- Albion
- Ultima 7: The Black Gate (cz.1) i Serpent Isle (cz.2)
- Darksun: Shattered Lands
- Darklands
- Eye of the Beholder
- Eye of the Beholder 2: Legend of Darkmoon
- Lands of Lore: Throne of Chaos
- Ultima Underworld: The Stygian Abyss
- Ultima Underworld 2: Labirynth of Worlds
- Dungeon Master 2: The Legend of Skullkeep
- BllodNet

I jeszcze cztery bardzo fajne RPG dostępne tylko na Amigę:
- Legacy of Sorasil (Hero Quest 2)
- Black Crypt
- Ambermoon
- Perihelion

Uff, trochę się tego nazbierało, a jeszcze trochę możnaby dopisać  Smile


Ostatnio zmieniony przez DarkSavant dnia Piątek 26 Styczeń, 2007 11:20, w całości zmieniany 3 razy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Styczeń, 2007 8:22 Odpowiedz z cytatem

Całkiem ślicznie zebrane towarzystwo Smile

To Lands of Lory to jest pierwsza część? Pamiętam, że próbowałem grać w obie, przy czym druga była o wiele lepsza graficznie, ale jakoś mnie nie wciągnęła - chyba były też jakieś błędy - natomiast pierwsza miała boski klimat.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarkSavant
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 10
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Styczeń, 2007 10:50 Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, chodzi mi o część pierwszą Lands of Lore. Druga faktycznie pod względem technicznym wyglądała o niebo lepiej (w końcu należy już do "epoki" płyty kompaktowej  - i wydana została na bodajże 2CD) a i fabularnie dotrzymywała kroku swemu poprzednikowi. Jednak tak jak i Tobie brakowało  mi w niej tego czegoś, co nie pozwala oderwać się od gry aż do szczęśliwego końca. Tym czymś chyba faktycznie był boski klimat Throne of Chaos, którego w części drugiej niestety nijak uświadczyć nie mogłem Sad

ps. do powyżej listy dorzuciłem jeszcze świetną (i bardzo klimatyczną) BloodNet, którą jakimś cudem (pewnie ten cud nazywa się "3:51" rano Wink ) pominąłem w pierwotnym zestawieniu.
____________

"Zwykli ludzie drżą przed potęgą ciemności. Ja jej pragnę."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Styczeń, 2007 11:48 Odpowiedz z cytatem

O DS1 wspomnę jeszcze bo wypada (2002).
Ach! Wiem, że to nie RPG, ale gierka warta grania i czasu poświęconego na jej zdobycie mianowicie Nightmare Creaturs. Super gierka akcji. W sumie nie wiem co to jest.
Nie mogłem cytować, więc metodą Ctrl+V -> Ctrl+C
White napisał:
No i Diablo, ale czy to RPG?               <-no a co??  Shocked  
Teraz już takich nie robią                   <-robią. Diablo3... czekam na E3!
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Styczeń, 2007 21:15 Odpowiedz z cytatem

lizard napisał:

No i Diablo, ale czy to RPG?               <-no a co??  Shocked  


Ja bym to nazwał zręcznościówka z elementami rpg. Diablo jest dosyć swoiste, dużo tam siekania i klikania, w klasycznych rpg chodzi mniej o siekanie, a więcej o linię fabularną, rozwiązywanie łamigłówek i kompleksowy świat. Niemniej Diablo oczywiście ma dużo z rpg, na pewno są też tacy co uważają je po prostu za rpg.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarkSavant
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 10
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 27 Styczeń, 2007 0:40 Odpowiedz z cytatem

Diablo - dostaję gorączki jak słyszę, gdy ktoś nazywa to rolplejem mad3

Wydaje mi się, że gra ta została zakwalifikowana do tego gatunku (a w zasadzie podgatunku - hack'n'slash) chyba tylko dlatego, że w chwili jej wydania, komputerowe rolpleje znajdowały się w głębokim kryzysie(*) i w tym czasie złaknieni prezentujących wysoki poziom nowości rolplejowcy często za RPG uważali "byle co". Oczywiście pojawiały się w tym czasie i "klasyczne" RPG, tyle, że zazwyczaj nie spełaniały one oczekiwań graczy, że wspomnę tylko przeciętne Might & Magic 7 czy Betrayal at Antara, ładnie wyglądające ale pozbawione klimatu Lands of Lore 2 czy przepełniony błędami Daggerfall.

(*) Według mnie "złoty wiek RPG" trwał od 1989 roku (wydanie Dungeon Master) do połowy 1996 (premiera niezbyt ciepło przyjętego przez graczy Albionu - moim zdaniem świetna gra). Po tym okresie dla komputerowych RPG nastały "wieki ciemne", kiedy to w zasadzie nie wyszło nic ciekawego (z pewnymi wyjątkami - np. Fallout). Z tego powodu wielu graczy odwróciło się od gatunku na rzecz lawinowo wydawanych wówczas klonów Dooma i zaczynających na dobre swoją egzystencję RTS'ów. W tym właśnie czasie pojawiło się Diablo (bodajże koniec 1996) - zręcznościówka z pewnymi elementami RPG (głównie rozwój postaci). Wówczas taki twór na siłę mógł zostać zaliczony do RPG, ale z chwilą nadejścia "erpegowego renesansu", czyli pojawienia się Baldur's Gate (koniec grudnia 1998), gry która ożywiła gatunek i niejako zapoczątkowała modę na komputerowe RPG, Diablo straciło miejsce wśród RPG. No bo powiedzmy sobie szczerze jak pod względem fabularnym czy przedstawionego świata ma się ta zręcznościówka do takich gigantów gatunku jak Blade of Destiny, Betrayal at Krondor, Wizardry 7 i 8, obu części Baldur's Gate czy cyklu The Elder Scrolls albo serii Ultima czy też stareńkiego Magic Candle 2 (dłuuugoooo by można jeszcze wymieniać). Odpowiedź jest w zasadzie jedna - NIJAK.

Na koniec, żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie neguję Diablo jako gry w ogóle (jest nawet niezła, choć na pewno nie rewelacyjna) ale nie toleruję jej jako rolpleja (to tak jakby stwierdzić, że Ishar to "doomowiec" bo mamy widok FPP i rozprawiamy się z przeciwnikami w czasie rzeczywistym - choć bardziej na sposób Heretica lub innego Hexena  Wink )
No to by było na tyle tego przydługiego nudzenia  Wink

Pozdrawiam!
Łukasz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 27 Styczeń, 2007 11:56 Odpowiedz z cytatem

DarkSavant, awansujesz właśnie na forumowego eksperta od cRPG Smile Ja sam wiem o tym wszystkim na tyle dużo, żeby potwierdzić że piszesz prawdę, ale w życiu sam bym sobie tyle na ten temat nie przypomniał   Laughing
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarkSavant
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 10
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 27 Styczeń, 2007 12:49 Odpowiedz z cytatem

Whitefire napisał:
DarkSavant, awansujesz właśnie na forumowego eksperta od cRPG Smile Ja sam wiem o tym wszystkim na tyle dużo, żeby potwierdzić że piszesz prawdę, ale w życiu sam bym sobie tyle na ten temat nie przypomniał   Laughing


Hehe, to miło Very Happy No cóż wiedza na temat komputerowych erpegów jakoś tak sama przyszła z czasem i praktyką.  Gry te towarzyszą mi od samego początku zabawy z komputerem przełom lat 1989 / 1990 (C64) i stały się poniekąd moją pasją. Pasją na którą mam niestety coraz mniej czasu (koniec studiów na karku, trzeba pisać magisterkę a i nie samym graniem człowiek żyje, zwłaszcza w moim wieku ), ale która na pewno nie zaniknie Twisted Evil  Jak tylko znajdą się chętni, to z przyjemnością poczytam opinie innych lub sam coś napiszę na temat swojego ulubionego gatunku...

Pozwolicie, że wtrące jeszcze co nieco do tematu Wink
Dopiero teraz zauważyłem, że Kubolec pyta o "dobre ciągi dalsze" (nie wiem jak wcześniej mogłem to przegapić) gier. Po zamieszczonym przykładzie (Baldur’s Gate) rozumiem, że chodzi Ci raczej o najnowsze odsłony starych rolplejowych serii. No więc jest tego troche Very Happy Ja wspomnę Ci tylko o moim zdaniem najważniejszych tytułach.

Na początek polecałbym Ci Wizardry 8 bardzo dobra kontynuacja części 7 (wydana po... 9 latach przerwy, obecnie można kupić za grosze) i to zarówno pod względem mechaniki jak i fabuły (w części ósmej są nawet dwa intra - jedno dla tych co grali w siódemkę i niejako chcą kontynuować zmagania z Mrocznym Mędrcem, a drugie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z Wizardry dopiero na planecie Dominus – oczywiście można obejrzeć oba). Jest to zarazem pożegnanie z jednym z najstarszych cykli komputerowych RPG (część pierwsza, zatytułowana Proving Grounds of the Mad Overlord wydana została w 1981)

Kolejna wielka seria - nieco młodsza od Wizardry (The Secret of the Inner Sanctum pochodzi z 1987) to Might & Magic. Obecnie za kilkanaście złotych można  kupić antologie w skład której wchodzą części 6, 7, 8 i 9. Polecam szczególnie ósmą odsłonę.

Morrowind i Oblivion. Dwie wielkie gry z serii The Elder Scrolls (wcześniejsze tytuły z tej serii to Arena i Daggerfall oraz przygodowy Redguard). Myślę, że są to gry na tyle świeże, że nie trzeba tu nic więcej pisać.

The Bard’s Tale: Opowieści Barda – zabawna kontynuacja (chociaż bardziej pasuje tu słowo remake) stareńskiej (druga połowa lat 80) trylogii, związanej z miastem Skara Brae.

To w zasadzie tyle, jeżeli chodzi o wielkie kontynuacje starych RPG. Jest jeszcze oczywiście Ultima: Ascension – pochodząca z końca lat dziewięćdziesiątych, dziewiąta część najstarszego cyklu RPG (The First Age of Darkness wydano w czerwcu 1980), ale ma ona więcej wspólnego z grami przygodowymi niż klasycznymi erpegami, niemniej jest warta poświęcenia jej przynajmniej kilku godzin).
____________

"Zwykli ludzie drżą przed potęgą ciemności. Ja jej pragnę."


Ostatnio zmieniony przez DarkSavant dnia Poniedziałek 03 Styczeń, 2011 21:30, w całości zmieniany 2 razy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 27 Styczeń, 2007 12:53 Odpowiedz z cytatem

Właśnie obraziłeś fana Diabo. Wyjdzie trójka to zobaczymy!
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarkSavant
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 10
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 27 Styczeń, 2007 17:24 Odpowiedz z cytatem

lizard napisał:
Wyjdzie trójka to zobaczymy!

Poczekamy, zobaczymy. Niemniej nie spodziewałbym się cudów - pozwolę sobie zacytować fragmencik (z imperium gier):
"Fabuła ma opowiadać o walce dobra ze złem w dosłownym wcieleniu – akcja rozgrywa się w Niebie, które usiłuje przejąć Piekło" &nbsp;
No, no muszę przyznać, że nieźle to ktoś wymyślił ...

"Sama rozgrywka stylem będzie przypominać poprzednie odsłony serii, a więc miłośnicy gatunku role-playing powinni być zadowoleni. Świat będzie jednak dużo większy, a do użycia dostaniemy niezliczoną liczbę broni i ekwipunku"
No więc na rolpleja nie ma chyba co liczyć... Co nie zmienia faktu, że może to być całkiem udana graz zręcznościowa (w końcu co jak co, ale gry to Blizzard robić umie; dodam jeszcze, że z przyjemnością obejrzę sobie intro)

lizard napisał:
Właśnie obraziłeś fana Diabo

Bynajmniej nie było to moim zamiarem Sad

Pozdrawiam wszystkich fanów Diablo respect
Łukasz
____________

"Zwykli ludzie drżą przed potęgą ciemności. Ja jej pragnę."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gry komputerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.