Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Czy Polska jest krajem zapomnianym?
Idź do strony   1, 2, 3  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Lach
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 21
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 21 Kwiecień, 2008 0:00 Odpowiedz z cytatem

kiedy Busha, w programie publicystycznym, zapytali dlaczego ruszyl do Awganistanu bez silnego wsparcia innych krajow, ten zapytal :¨jak to, a Polska?¨- widownia wybuchla smiechem bo w uszach przecietnych ignoranckich amerykanow, zabrzmialo to jakby pojechal tam kontyngent z wysp wielkanocnych.
Powiem wam cos Polska naprawde byla silna za krolow zanim szlachta zaczela dostawac coraz to wieksza wladze w panstwie. Poki wladza jest w jednym reku, albo przyanjmniej w jednym reku jest bicz na wladze (Pilsudski), wtedy polska sila stoi, a jak nie to wtedy kazdy chce wyrwac cos dla siebie, bez wzgledu na moralny aspekt rwania. Sejm i Senat to przedluzenie sejmikow szlacheckich. Glos maja idjoci (np.: Leper - pszyszedl w filcach prosto z pola) i sprzedaja kraj jak prostytutke. Robia tez tak - my wam damy co chcecie a wy podrapiecie nas za uszkiem i powiecie ze dobre z nas chlopaki - wiec biora (glownie amerykanie) i wypinaja potem na nas tylki. W Olsztynie na scianie budynku widzialem napis ¨dobry Boze spraw bym umial, gdy ojczyzan mnie zawola, zamiast piersi wypiac dupe, bo ta ropa nie jest moja¨.
Gdzie nasza duma do cholery, zadza nieudolni ludzie - czy inteligecje polska udalo sie wytepic ruskom i szwabom? Tyle trzeba bylo przetrwac: rozbiory, najazdy (lamali na nas zeby szwedzi, turcy i inne potegi ktore zdawaly sie niezwyciezone). Nie mamy dumy by upomniec sie o swoje. Wciaz nie mamy swiadomosci jak wazna role odgrywamy w polityce Europy. Krol francji otwieral usta gdy ogladal, 100 lat starszy od Paryza, Krakow, a tak nowoczesny i bogaty na tamte czasy. Za polskiego huzara stawiano 10 jezdzcow ciezkiej jazdy innych armi. W pewnym czasie sredniowiecza na dworach w Europie w dobrym guscie bylo mowic po polsku, czy miec polskich uczonych. Pod Wieden podjechal Sobieski i jak turcy zobaczyli ze Lachy ida nie mysleli nawet walczyc.
II wojna swiatowa - sprzedali nas przyjaciele, za ktorych min. przelewalismy krew (wiecie jak traktowali polskich lotnikow po Bitwie o Anglie w WB wlasnie?). Tymczasem jak wspomnialem wyzej tym ¨przyjaciolom" dzis bez skrupolow podlizuja sie kolejne rzady Polski. Taki w nas potecjal takie tegie glowy takich specjalistow hodujemy, tylko ze dla innych, bo my ich najwyrazniej nie potrzebujemy. Mam wrazenie ze to sie zmieni jak wszystkie capy z korzeniami w PRLu wyzdychaja i zacznie sie nowe swieze mysleni - ¨starych sluchaj a swoj rozum miej¨ - slowa mojego SP wujka. Kolezanki i kolezy w naszych rekach nasz przyszlosc i przyszlosc naszego kraju - do roboty leniuch   Wink  .
____________

To co najwazniejsze w zyciu to smierc - jaka on bedzie zalezy od drog, ktorymi ku niej zmierzasz.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 21 Kwiecień, 2008 10:51 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam wrazenie ze to sie zmieni jak wszystkie capy z korzeniami w PRLu wyzdychaja i zacznie sie nowe swieze myslenie


Ogólnie się zgadzam - tylko coś mi się wydaje, że liczba "capów" w kraju nie zależy od PRLu. Za dużo na ten PRL zganiamy, to nie tak chyba. Głupcy byli i będą, i jestem pewien ze nawet jak już wszyscy byli komuniści znajdą się na emeryturach, to kłopoty Polski się nie zmienią.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 21 Kwiecień, 2008 15:29 Odpowiedz z cytatem

Ciekawe dlaczego do naszego rządu dostają się idioci  Embarassed   Już nauczyciel WOS-u byłby lepszy...  Confused
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 21 Kwiecień, 2008 17:10 Odpowiedz z cytatem

Wiesz Lachu, my Polacy jako naród kiedyś byliśmy potężni, ale do klęski doprowadziło nas nie tylko pchanie przywiliejów w szlacheckie ręce. My Polacy z charakteru jesteśmy tacy pyszni i dumni. A także kłótliwi i podejżliwi. Np. widzisz odwaloną cha łpke, pod nią super auto. Żyje sobie w niej rodzinka. Model 2+2 itd. Co my powiemy jak coś takiego zobaczyły? Że złodziej, że ukradł. Tak tak, drodzy rodacy: jesteśmy chciawi, zazdrośni, mściwi i zawistni, pyszni i dumni, ale każdy zamiast pilnować siebie pilnuje drugiego. To są właśnie przyczyny tego, że nasze państwo to europejski i światowy błazen, to są przyczyny tego, że USA nas dyma i ogólnie jest źle.

Nie wypowiem się na temat, czy ludzie PRLu są klęską czy nie bo o PRLu ucze się w szkole i nie wiem czy to co mi mówią na ten temat to prawda.

Czemu do rząu dostają się idioci? Boooże - bo mają wtyki, znajomości, bo mają starych na wysokim poziomie i z kasą. Bo mają fart. Dobra odpowiedź??
A czy nauczyciel od WOSu byłby lepszy od polityka? No pewnie byłby politykiem! A władza korumpuje i to każdego, z dobrej belferzynki od WOSu zrobiłby się oszust i złodziej.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 21 Kwiecień, 2008 22:30 Odpowiedz z cytatem

Lachu, pięć Wink

Grzesiu:
Cytat:
do klęski doprowadziło nas nie tylko pchanie przywiliejów w szlacheckie ręce.

Racja, troszkę pomogli nam troskliwi sąsiedzi.

Cytat:
My Polacy z charakteru jesteśmy tacy pyszni i dumni. A także kłótliwi i podejżliwi. Np. widzisz odwaloną cha łpke, pod nią super auto. Żyje sobie w niej rodzinka. Model 2+2 itd. Co my powiemy jak coś takiego zobaczyły? Że złodziej, że ukradł. Tak tak, drodzy rodacy: jesteśmy chciawi, zazdrośni, mściwi i zawistni, pyszni i dumni, ale każdy zamiast pilnować siebie pilnuje drugiego.

Wszystkie kruki są czarne. Wszystko co nie jest czarne nie jest krukiem.

Cytat:
nasze państwo to europejski i światowy błazen

Oł, rili?

Cytat:
to są przyczyny tego, że USA nas dyma

To są też przyczyny tego, że wata cukrowa jest różowa.
Lepiej doucz się o tym PRL i zobacz jak wygląda prawdziwe... hmm... dymanie.
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Lach
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 21
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 21 Kwiecień, 2008 22:56 Odpowiedz z cytatem

Racja Grzesiu - tacy sa Polacy. Czego to przyczyna ta nasza metalnosc? Czemu rzadza idioci? Jest tez wielu madrych ludzi wsrod klasy rzadzacej, ale za malo. Moze madrym glowom sie nie chce moczyc rak w szambie, ktorym zawsze byla polityka. Najgorsze ze my lubimy gadac wlasnie o takich rzeczach, a potm po kielonku, goloneczka, spac, i a piac - od nowa nazekania. My chociaz rodzy przyjaciele badzmy madrzy i zaczynajmy zmaiany od swoich srodowisk od malych komorek budujmy silny organizm RP - moze to brzmi glupio ale to chyba szlachetne kurde zalozenie. Musimy byc plasterkami na polskie przywary. Nie gadajmy, a robmy tak jak chcieli bysmy zeby robili inni.  
Chcialbym zeby wiecej pilsudczykow udzielalo sie w polityce - to zwykle ludzie szanujacy dobre stare zwyczaje i dumni polacy (nie pyszni), jasno i prosto patrzacy na problemy RP.
____________

To co najwazniejsze w zyciu to smierc - jaka on bedzie zalezy od drog, ktorymi ku niej zmierzasz.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 22 Kwiecień, 2008 9:44 Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o co Havokowi chodziło z tymi krukami. O PRLu się  uczyłem, ale tylko z takich źródeł jak podręcznik od historii więc się nie wypowiadam.

Co do Ciebie Lachu: pomijająć błędy jakioś zrozumiałem twoją wypowiedź. Chołdować starym tradycjom, dobra rzecz. Ale mentalności nie zmienimy nikomu, sami musiszmy być w sobie dobrzy.

Lachu  -  pisz bez błędów.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 23 Kwiecień, 2008 13:24 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czemu do rząu dostają się idioci? Boooże - bo mają wtyki, znajomości, bo mają starych na wysokim poziomie i z kasą. Bo mają fart. Dobra odpowiedź??

Zła. Bo my jako lud [cenzura: ekskrementy] robimy  Heh
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Last_Dragon
Shotokan


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1013
Postać   Chowaniec

505 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 23 Kwiecień, 2008 15:42 Odpowiedz z cytatem

Ale nie tylko u nas są idioci Smile
w innych państwach też się jacyś znajdą Smile
a i są lubiani polacy Smile ci znani



PS.
Jak wam się moja nowa sygna podoba??
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 23 Kwiecień, 2008 17:51 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak wam się moja nowa sygna podoba??

Podoba się  Razz  
Cytat:
Ale nie tylko u nas są idioci  

Z biegiem czasu ludzkość głupieje, porównanie dynastiii królów dowodzi temu świetnie. Im bliżej naszym czasom, tym durniejsi wydają się ludzie. Co to za demokracja jeśli nic nie zmieniamy?
Jak już o tym mowa, to smutne jest to, że tak naprawdę wolność jest złudnym marzeniem nas wszystkich.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Carlin Leander
Wędrowiec
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 67
Chowaniec

480 Miedziaków
6 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 23 Kwiecień, 2008 20:28 Odpowiedz z cytatem

PRL PRLem, rząd rządem, ale może by tak bliżej, na nas samych zerknąć? Cóż takiego robi przeciętny Kowalski, żeby w Polsce działo się lepiej? Z reguły nic   mad3 . Potrafi pięknie narzekać i porównywać swoją sytuację z sytuacją statystycznego (przykładowo) Niemca. Sama ostatnio rzadko chodzę na wybory   Embarassed  , nawet wiadomości mi się oglądać nie chce, bo mam zazwyczaj ciekawsze rzeczy do roboty. Ale jęczeć umiem tak samo pięknie (albo i piękniej) jak przeciętny Kowalski   Laughing  
Z drugiej strony...Jak tak patrzę i słucham poważnego polityka i (podobno) profesora, który zaprzecza teorii ewolucji albo naraz odkrywa, że mężczyźni różnią się od kobiet (wzrostem na pewno, panie G.   Shocked  ) to...przestaję się samej sobie dziwić.
____________

W żółtych płomieniach liści
Brzoza dopala się ślicznie
Grudzień ucieka za grudniem
Styczeń mi stuka za styczniem...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Lach
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 21
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 23 Kwiecień, 2008 21:40 Odpowiedz z cytatem

Moze to upierdliwe ale chcialbym wrocic do sprawy ¨czerwonej polski¨ - ten czas odcisna (co byscie nie mowili) pietno na Polakach, bo byl to czas wojny domowej wyniszczajacej nas na wzajem bez kozysci na rozwoj panstwa i jego obywateli. Komunistyczny napalm ypalal obywateli od srodka i do dzis wielu z nich kuleje na prawa albo lewa noge. Upadaly wtedy nasza duma i wiara w nas samych - jednak nowe pokolenia niosa ze soba nowe nadziej Polski, z ktora liczyc sie beda wszyscy. Tak dopiero nowe pokolenia bo poki co salony RP z czerwonych zrobily sie tylko rozowe.

Mitris z tym glupieniem to fakt - media skutecznie i coraz skuteczniej wpajaja nam to w co mamy wierzyc i jak myslec. Najlepiej w ten sposob sterowane sa mocarstwa USA i Rosja - moze dlatego to mocarstwa?
____________

To co najwazniejsze w zyciu to smierc - jaka on bedzie zalezy od drog, ktorymi ku niej zmierzasz.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 23 Kwiecień, 2008 22:18 Odpowiedz z cytatem

Tak a'propos PRLu to denerwuje mnie odcinanie się od tego etapu w historii. 89 rok to niewątpliwie przełomowa data (tylu wspaniałych ludzi przyszło na świat.. Razz), ale w Polsce traktuje się ją co najmniej jak początek nowej ery.
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 23 Kwiecień, 2008 22:32 Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rzyszłośc poleghającą na dorastającym pokoleniu - mam nadzieje że nie dożyje do dnia, gdy młodsi ode mnie o choćby 3 lata zasiądą za biórkami i wezmą Polskę w swoje ręce.

Carlin - a co my szarzy ludzie możemy? Iść na wybory? Drzeć japy na manifestacjach? Nie płacić podatków?

Iść na wybory trzeba i wyłonić z pośród idiotów tego najmniejszego. Narzekanie nic nie da (punk rock is dead stwierdzam z żalem).
Ale oprócz głosowania na NAJMNIEJSZEGO idiote roku to chyba nie wiele możemy. Rzeczywiście - cała nadzieja w nas - młodych. Uczyć się musimy i twardo po ziemi stąpać, ale w dzisiejszej młodzieży (do której się zaliczam) mało jest osób normalnych (patrz te wszystkie [cenzura: człowiek inteligentny inaczej :] cio się wieszają, patrz te wszystkie [cenzura: człowiek inteligentny inaczej :] co mają tylko samochody w głowie i plastikowe tyłki, patrz - pokolenie american pie). Nas młodych nie intersuje przyszłość kraju. Nas interesuje pieniądz i samochód, komórka, modny ciuch i ładna dziewczyna.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Carlin Leander
Wędrowiec
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 67
Chowaniec

480 Miedziaków
6 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Kwiecień, 2008 6:12 Odpowiedz z cytatem

Ano...Co racja, to racja. Narzekamy na komunizm, bo był be, a mało kto decyduje się spojrzeć trzeźwym okiem na to, co się dzieje teraz. Młodzież ma głęboko w...poważaniu sprawy Polski, czemu ja się szczególnie nie dziwię. Bo jakże się dziwić komuś, czyi rodzice od lat siedzą gdzieś za granicą, przysyłając pieniądze i -od czasu do czasu- dzwoniących do pociechy z pytaniem, co porabia? Jak się dziwić obywatelom Europy, że uważają nas za pijaków i ...<cenzura Wink >, skoro gros naszych rodaków na obczyźnie robi co może, żeby tę opinię potwierdzić? (będąc na wakacyjnych robotach zagranicznych, widziałam takie rzeczy, że już się niczemu nie dziwię). Dlatego nie zwalajcie, proszę, wszystkiego na komunizm i "czerwonych", bo reszta też nie wygląda różowo.
____________

W żółtych płomieniach liści
Brzoza dopala się ślicznie
Grudzień ucieka za grudniem
Styczeń mi stuka za styczniem...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Kwiecień, 2008 10:01 Odpowiedz z cytatem

Ja tam na wybory nie chodzę bo to i tak nic nie zmieni...
Podatki... tak...
Abonament R-TV?   Laughing   Nawet euro jełopy nie kupili, bo odprawy musieli dać PiS'owcy <cenzura>! Masakra...
Mentalność... racja- jak się dorobił- na pewno na narkotykach.
...rok temu jak jechałem z wujem w trasę słyszymy na CB...
dres1:<cenzura> dokror <cenzura>- dorobił się <wymawia przecinek? w każdym bądź razie cenzura> na łapówkach i teraz <cenzura> się buja mesiem
dres2:<cenzura> takich to <cenzura> powyrzynać... <konwersują sobie dalej po dresowemu>
ja (do wuja): trzeba było skończyć chociaż te gimnazjum to też by mieli.
wuja- uśmiech, podaje mi ten cały mikrofonik czy jak tam to się przy CB nazywa...
No to ja powtarzam...
cisza. po chwili tylko jakiś inny kierowca: HAHAHA! Wyszydził dodatkowo dresików i cisza zapadła na stałe...
 Roll2
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Kwiecień, 2008 11:13 Odpowiedz z cytatem

Właśnie...... Lizard, usiądź obok wójka Grzesia. Słyszałeś o szymś takim jak szczegóły? Szeczegóły budują ogóły. Tak zawsze było. Nie idąc na wybory nie zmieniasz nic, a tak, jak pójdziesz, oddasz głos i nikt przynajmniej Ci nie zarzuci, żę masz swój kraj w dupie. Pozatym, jak mówiłem, idźmy i głosujmy na najlepszego, mimo że wszyscy są najgorszymi. Każdy głos coś daje Lizard. Każdy.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Kwiecień, 2008 12:26 Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to, że mój głos nic nie da, ale o to, że na kogo bym nie zagłosował i tak siedzę po uszy w ()()
Nie jestem patriotą... Mieszkam w Polsce, bo tu znam ludzi, język, kulturę i takie tam pierdoły i już się do życia w ()() przyzwyczaiłem. Jest fajnie. xD
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lach
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 21
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Kwiecień, 2008 12:51 Odpowiedz z cytatem

Czym skorupka za mlodu nasiaknie tym na starosc traci - czym mzna nasiaknac mieszkajac w ()(). Zyjesz w swiecie, takim jaki sobie dookola stworzysz, a to juz kwestia wyborow. Zdziwili byscie sie jak male rzeczy wplywaja na nasze otoczenie. Jaka by nie byla to jednak trzeba przyznac ze ta nasza ()() jest niepowtarzalna i ma uroki jakich gdzieindziej prozno szukac. I to cala pleta tego cosmy do tej pory w tym temacie napisali, o ile kazdy zastanowi sie nad kazdym slowkiem na swoj sposob.
____________

To co najwazniejsze w zyciu to smierc - jaka on bedzie zalezy od drog, ktorymi ku niej zmierzasz.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Kwiecień, 2008 14:35 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mitris z tym glupieniem to fakt - media skutecznie i coraz skuteczniej wpajaja nam to w co mamy wierzyc i jak myslec. Najlepiej w ten sposob sterowane sa mocarstwa USA i Rosja - moze dlatego to mocarstwa?

Nie lubię podziału... mówiąc szczerze dla mnie mogłoby nie być podziału na państwa, byłoby łatwiej. Bo wojna o terytoria jest...hmmm... bezsensu i głupia.
Cytat:
twardo po ziemi stąpać

Stąpanie twardo po ziemi w tym świecie jest równoznaczne z myśleniu o swojej pupci tylko.
Cytat:
Nas młodych nie intersuje przyszłość kraju. Nas interesuje pieniądz i samochód, komórka, modny ciuch i ładna dziewczyna.

Cieszę się że użyłeś słowa "ładna dziewczyna", a nie w bardziej powszechny sposób  Razz  
Cytat:
Dlatego nie zwalajcie, proszę, wszystkiego na komunizm i "czerwonych", bo reszta też nie wygląda różowo.

Komunizm tylko w nas umocnił "chciwość", "spryt" i "kłamstwo". Za komuny żeby przetrwać trzeba było nawet kraść i to nie biżuterie, ale np materiały budowlane.
Cytat:
Każdy głos coś daje Lizard. Każdy.

Za późno na szczegóły...teraz by przydałoby sie coś bardziej "nielegalnego".
Cytat:
Nie jestem patriotą...

Gdyby była wojna to byś nie bronił kraju?
Ja bym broniła dopiero po zamknięciu cąłego rządu za kratkami  Heh  
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 2 z 3 Idź do strony   1, 2, 3  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.