Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Sny
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Sierpień, 2010 19:05 Odpowiedz z cytatem

Laughing  

Właśnie uznałam, że przebywanie ponad tysiąc metrów nad poziomem morza nie wpływa korzystnie na moją podświadomość. Przez ostatni tydzień w Zakopanem śniły mi się różne dziwadła, z których zapamiętałam że trzy były drastyczne: z jednego pamiętam tylko krew i strach, z drugiego to, że zabiłam dziewczynę Legolasa po tym jak mi wpakowała halabardę w plecy a z trzeciego (chyba najciekawszego  Laughing  ) w zasadzie wszystko. Mniej więcej tak to leciało:
Z grupką ludzi siedziałam sobie w celi przypominającej sterylne laboratorium, a obok nas, siedząc na stoliku wymachiwał rewolwerem Joker (w pełnej tapecie). Przez dłuższy czas wygadywał jakieś brednie, po czym -ot tak sobie- zastrzelił kilku towarzyszy mojej niedoli. Potem złapał mnie za rękę (siedziałam tuż obok niego ) i przyłożył mi spluwę do głowy. Na co ja, rozdygotana rzuciłam się na niego nie zważając na wycelowaną w moją głowę broń, -w przypływie szalonej odwali lub po prostu zapominając o jej przeznaczeniu. Joker o dziwo nic nie zrobił, porwałam więc leżący koło niego scyzoryk (dokładnie taki sam jaki dostałam kiedyś od brata) otworzyłam najmniejsze i najostrzejsze ostrze i zaczęłam mu je wbijać w skroń, z marnym efektem. Koleś nic, tylko się uśmiechał rozanielony. Zmieniłam taktykę, i zaczęłam podcinać mu gardło. Trzy razy przecięłam krtań, krew sika strumieniami, ludzie dookoła zbierają ją do wiadra.  Facet zdychał, a i tak był zadowolony.
Potem wszyscy wyszliśmy z celi na zewnątrz gdzie czekała moja mam i siostra i cała masa dziennikarzy, i wszyscy krzyczeli jaka to ze mnie bohaterka. Potem się skapnęłam, że w momencie kiedy zaszlachtowałam Jokera przeniosłam się do jego ciała. Oczywiście już nie miałam tej tapety, etc, ale zostały blizny na twarzy i żółte loczki. I nie pytajcie, jakie to uczucie nagle zmienić płeć. Z góry mówię, że nie chcielibyście tego przeżyć.
Następnego dnia zrozumiałam, że przecież gdzieś musi być moje poprzednie ciało. Wróciłam więc do laboratorium gdzie nas więzili i podeszłam do pary naukowców, którzy oznajmili mi, że jeśli chcę wrócić do poprzedniego ciała, to nico się spóźniłam, ale zrobią co w ich mocy, żeby mi pomóc. Weszłam więc do gabinetu, a oni otworzyli ogromną podświetlaną trumnę w której od razu rozpoznałam swoje ciało. O dziwo była to wiotka, długonoga i długowłosa brunetka (ja jestem niewysoką blondynką!). Położyłam się na materacu, a oni zaczęli mi igłami orać szyję i choć czułam jak krew spływa i po karku to nic mnie to nie bolało. Potem obudziłam się we własnym (?) ciele. Naukowcy powiedzieli mi, żebym szybko poszła do domu porządnie się wyszorować, bo trochę śmierdzę (ciało chyba zaczęło się rozkładać).
Dalej nie wiele pamiętam poza tym, że okazało si że Joker miał brata bliźniaka. Wszystko się rozmyło.
Swoją drogą, po raz pierwszy w życiu miałam tak długi sen. Albo po raz pierwszy w życiu udało mi się tyle ze snu zapamiętać, żeby móc złożyć to w jakąś spójną całość   Laughing
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Sierpień, 2010 19:52 Odpowiedz z cytatem

Przechodziłem przez las z bratem, i kolegą. Idąc minęliśmy jedną chatkę, starą, drewnianą i poniszczoną.  Wzruszyłem ramionami i poszliśmy dalej, do pobliskiego miasta. Nie chcieli nas wpuścić przez bramy, gdyż mój inny kolega był tam władcą i tyranem i nas nie lubił. Dlatego zawróciliśmy i kiedy mijaliśmy tą samą chatkę postanowiłem że wejdę tam. Powiedziałem towarzyszom żeby zaczekali i okrążyłem ją szukając drzwi. Były na tyłach. Uchyliłem je, po czym pewniej otworzyłem. Tam ujrzałem kilkunastu ludzi w czerwonych ubraniach kombinujących przy jakichś aparaturach i robiących dziwne rzeczy. Wtedy zobaczyłem jak między nimi przechadza się inny mój kumpel, z którego kiedyś się śmiali pozostali moi kumple (nie ukrywając ja też). W drzwiach od razu znaleźli się brat i kolega. Podszedłem do tego kumpla i zapytałem się co tu robi. On spojrzał na mnie z góry i powiedział że pracują nad planem obalenia władzy tyrana. Wtedy z tyłu usłyszałem chichot moich towarzyszy.  Pomyślałem chwilkę, po czym powiedziałem że się przyłączymy. Nie pamiętam, ale wydaje mi się że chciałem mu pomóc żeby zobaczyć jak taka "fajtułapa" obali tyrana. Dalej nie pamiętam co było...

Ciekawe...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 29 Sierpień, 2010 22:20 Odpowiedz z cytatem

Widzę, że każdy pisze o swoich snach, jednak u mnie jak napisałem wcześniej nie zmieniło się prawie nic, dalej nie pamiętam swoich snów po przebudzeniu, mam nadzieję, że to przejsciowe, że będzie tak jak kiedyś. Jedyną rzeczą jaka się pojawiła odnośnie snów u mnie to, że wszsycy mówili, że zdarza mi się chrapać  Razz  co lepsze ostatnio na pograniczu snu kiedy się budziłem usłyszałem sam, że chrapałem  Laughing   Gorzej jednak było kilka dni temu kiedy na takim pograniczu usłyszałem jak wyje, prawie wrzeszcze, zakładać można, że porządny koszmar, bo jedyne co pamiętam to, to, że umarłem w tym śnie 3 razy  Confused Nigdy w sumie się nie budziłem zalany potem itp jak niektórzy opisują i tym razem tak nie było, ale strachu się nadjadłem z lekka.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Firstina
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 31
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 05 Styczeń, 2011 15:01 Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj nie pamiętam swoich snów, ale kiedy je pamiętam to zazwyczaj wydarzają się w przyszłości, np. raz przyśniło mi się, że 26 września zaczyna sie kurs na młodszego ratownika. No i rzeczywiście się zaczął.  Moja siostra mówi, że przez sen mówię i czasami chodzę po domu, ale nie wiem czy to prawda, czy tylko moja siostra wymyśliła, żeby się ze mnie ponabijać  Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 31 Styczeń, 2011 23:02 Odpowiedz z cytatem

Ja jeżeli chodzi o spanko to jestem naprawdę przedziwnym człowiekiem Razz Bo zdarza mi się gadać, chrapać, spadać z łóżka, budzić się w różnych miejscach (raz stojąc przed umywalką w kiblu, gdy to obudził mnie nagle trzask łamanej szafki ?!), że tez nie wspomne o innych, mniej przyjemnych rzeczach. I to co jest w tym wszystkim najlepsze, to to że większość nocy coś mi się śni Very Happy Ostatnio powtarzają mi się sny... ze się budzę, i coś robię Very Happy i potem gdy juz faktycznie się budzę to jestem totalnie zdezorientowany co było jawą, a co snem Heh


Apropos snów, oglądaliście przypadkiem film "INCEPCJA"?
jakis czas temu właczyłem i...
WOW...
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 0:00 Odpowiedz z cytatem

Moja siostra łazi po domu jak śpi  Shocked  
albo gada jakieś dziwne rzeczy  Shocked  
Cytat:

Apropos snów, oglądaliście przypadkiem film "INCEPCJA"?
jakis czas temu właczyłem i...
WOW...

no!!!!
jej, byłoby niesamowicie, gdyby kiedyś osiągnęli taka kontrolę nad swoimi snami.. to trochę tak, jakby prowadzić dwa życia  Rolling Eyes  Ja już chyba pisałam, że próbowałam LD, ale za wiele z tego nie wyszło. Zabrakło samodyscypliny   Wink
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 0:14 Odpowiedz z cytatem

no pamiętam coś o jakiejś kropeczce na ramieniu... Razz

tez ostatnio właśnie się rozmarzyłem jakby to było sobie stworzyć takie życie jak główny bohater ze swoją żoną... Twój własny świat, do Twojej dyspozycji, robisz co chcesz, tworzysz co chcesz...

ciekaw jestem tylko czy wiekszosc tych światów byłaby ala STAR WARS'y czy Władca Pierścieni Razz
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 8:27 Odpowiedz z cytatem

WŁADCA PIERŚCIENI!!!!  Heh  
i nawet nie podsuwaj myśli o Star Wars mojemu partnerowi, bo zginiesz  Twisted Evil
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 10:31 Odpowiedz z cytatem

hehehe xbanana


mój apropo by chyba wyglądał jak... ameryka lat '40/'50 Very Happy
albo jak wielka pustynia...
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 19:43 Odpowiedz z cytatem

Nie...to ja zdecydowanie chciałabym las. Gdzieś w oddali wysokie góry, a za idealnie okrągłym jeziorem dolina z rwącą rzeką. Po godzinnym spacerze las by się kończył i człowiek widziałby tylko łąki. Morze zielonych traw i pięknych kwiatów. Cudo.
A nie piasek wchodzący Bóg jeden wie.  Razz
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 20:07 Odpowiedz z cytatem

wielka przestrzeń piasku... słońce, wszystko złote, wszystko jasne... a po srodku pustyni, oaza z domkiem nad oczkiem wodnym...

lasu to mam juz dosyć, wsumie w nim mieszkam Razz (leśniczówka)
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 20:09 Odpowiedz z cytatem

dużo słońca   Blee
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Luty, 2011 10:54 Odpowiedz z cytatem

Shocked
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Luty, 2011 19:32 Odpowiedz z cytatem

tak z ciekawości, ten szok to do mojej wypowiedzi?  Razz
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Luty, 2011 20:43 Odpowiedz z cytatem

Moje sny są zwykle nieprawdopodobnie złożone. Bywam w nich w wielu miejscach i biorę udział w różnych niezwykłych wydarzeniach. Czasem dostarczają mi pomysłów na moja pisaninę - cykl o wampirach jest oparty właśnie o wątki z moich snów. To dlatego chwilami jest tam dość horrorystycznie Smile
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 14 Kwiecień, 2011 13:18 Odpowiedz z cytatem

Mi się dzisiaj śniło, że kolega zostawił pod moją opieką dwie swoje córy i jedna się utopiła. Tzn wciągnęło ją bagno przy brzegu jeziora (sadzawki?) a potem się obudziłem. Myślę, że bym ją zdążył uratować, ale kto mi ten sen wymyślił... Chyba nic mu nie powiem...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 14 Kwiecień, 2011 14:48 Odpowiedz z cytatem

Czujesz się odpowiedzialny i boisz się podświadomie konsekwencji... Wróżka prawdę ci powie... <tajemniczy chichot>

Ja ostatnio we śnie biłem czerwonoskórych imigrantów stołem. Jak byście to wytłumaczyli? Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 14 Kwiecień, 2011 17:24 Odpowiedz z cytatem

protzner

Gdyby byli czarnoskórzy, podpadałbyś pod prokuratora, ale4 za czerwonych jeszcze nie wsadzają.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mruvkiew
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 275
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 14 Kwiecień, 2011 17:58 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja ostatnio we śnie biłem czerwonoskórych imigrantów stołem. Jak byście to wytłumaczyli?


To znaczy, że nie przepadasz za komunistyczną żydomasonerią Very Happy
Żadnych skojarzeń politycznych, proszę.
____________

Dołącz do Ciemnej Strony. Mamy ciastka.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 14 Kwiecień, 2011 18:26 Odpowiedz z cytatem

Gdy Kościuszko z Waszyngtonem
bili dziadów pani Tatcher...
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 14 z 18 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.