Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Dla otwartych na nowe doświadczenia :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
mag
Mieszkaniec Krain


   Posty: 1
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 13 Marzec, 2009 9:01 Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Mam nadzieję, że to jest właściwe miejsce na umieszczenie tego rodzaju ogłoszenia Smile.

Jestem studentką psychologii, piszę pracę magisterską o twórcach literatury fantasy i poszukuję osób piszących fantasy, które chciałyby się przyłączyć do projektu badawczego.
Jeśli są wśród Was chętni do pomocy, zapraszam do pisania: magdalena-staniek@wp.pl - wtedy wszystko szczegółowo wyjaśnię i odpowiem na wszystkie pytania.

Pozdrawiam,
Magda

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 07 Październik, 2010 21:13 Odpowiedz z cytatem

O jakiej kwocie mówimy?

 8)        Laughing
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 07 Październik, 2010 21:48 Odpowiedz z cytatem

Jako jeden z wniosków proponuję: "niektórzy twórcy wykazują niechęć do badań psychologicznych, przypominającą pierwotny strach myszy przed igłą w trakcie wiwisekcji".

Hm... życzę również innych wniosków, aczkolwiek pozostaję mocno sceptyczny w kwestii celowości tego zagadnienia. Być może miałoby to (wyobrażam sobie) służyć wyedukowaniu bardziej twórczych mas społecznych w przyszłości. Heroiczna, podziwu godna praca, jeśli tak - i zapewne daremna; ale daremna w sposób szlachetny i szczytny, toteż gratuluję.

Nie jestem jednak psychologiem i mogę się mylić (oczywiście mylić się mogą także psychologowie, tylko czy byliby skłonni się do tego przyznać? Wink )

W każdym razie, Magdo, choć podziwiam Twój zapał do poznania owych nędznych kreatur obdarzonych rozbuchaną wyobraźnią, zwanych przez Ciebie 'twórcami literatury fantasy', czy nie lepiej byłoby pomyśleć o Czytelniku - jaki jest i dlaczego sięga po fantastykę? To już by było jakieś badanie gustów, mogłoby trafić na podatny grunt marketingu, a w najgorszym wypadku - statystyk...

Nie chcę jednak zniechęcać nikogo. Pomagajcie Magdzie. Wygląda na to, że uczciwie się do roboty zabiera, no i temat, było nie było, fantastyczny.

Ja - igła, szufladka, mysz, te rzeczy...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 17 Październik, 2010 11:23 Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciała się zadać tylko jedno pytanko: Jak koleżanka zamierza odróżnić "twórcę literatury fantasy" od " twórcy czegoś co w jego mniemaniu jest literaturą fantasy ba! w ogóle literaturą..."?
Jestem sceptycznie nastawiona do wnioskowania czegokolwiek z rozmowy przez internet. Przecież mogą się do Ciebie zgłosić osoby pragnące kawału i zabawy. O wiele łatwiej kłamać przez internet.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Szima
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 138
Chowaniec

30 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 18 Październik, 2010 19:21 Odpowiedz z cytatem

Ale i tak będzie dużo mniej żartownisiów niż przy ankietach puszczanych przez studentów socjologii, psychologii itd. na imprezach masowych  Wink
____________

Chan Krum pijał wino z czerepu nieprzyjaciela - zupełnie jak królowie Longobardów w Italii. Car Kałojan tego już nie robił, ale był srogi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 24 Listopad, 2010 2:37 Odpowiedz z cytatem

A ja lubię motyw heroicznej walki bez szans na zwycięstwo więc postaram się pomóc w projekcie:)[/img]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.