Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Konkurs "Chwała bohaterom!"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 04 Styczeń, 2007 19:29 Odpowiedz z cytatem

Konkurs z pulą nagród 150 PLN dla pierwszych 3 prac - na najlepszy scenariusz przygody RPG do Systemu RPG Mythai. Potrwa do końca roku 2007. Wszystkie szczegóły na stronie poświęconej konkursom.

Poniżej zapraszam do zadawania pytań, propozycji itp. na temat tego konkursu.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 06 Styczeń, 2007 18:03 Odpowiedz z cytatem

Jest napisane, że w konkursie biorą udział scenariusze tylko do systemu RPG Mythai. Ale mogą się rozgrywać w dowolnym świecie, jak myślę?
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 06 Styczeń, 2007 19:39 Odpowiedz z cytatem

Tak, świat (setting) jest absolutnie dowolny.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 03 Luty, 2007 20:04 Odpowiedz z cytatem

A co do nagrody  boss  evil2 nie da się jej wysłać pocztownie jak co ?? mam zamiar wziąć się za ten konkurs ale najpierw muszę poczytać kilka gotowych scenariuszy i skapować o co w nich biega ;>

No sorry, ale chyba wiesz przez jakie "h" się pisze "nich"? Confused
    Domius

____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 03 Luty, 2007 21:34 Odpowiedz z cytatem

Przekaz pocztowy... sorry, jestem na to za leniwy. Trzeba by pójść na pocztę i stanąć w kolejkę   Blee  Wiem, że to głupie wytłumaczenie, ale przynajmniej szczere. Nie, musi być numer konta.

-------
EDIT:
Nie trzeba go podawać od razu, wystarczy po otrzymaniu informacji o wygranej. Po co mi numery kont wszystkich uczestników? Podejrzewam, że w takiej sytuacji np. rodzice nie będą stwarzali problemu.
____________



Ostatnio zmieniony przez Whitefire dnia Niedziela 04 Luty, 2007 0:33, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 03 Luty, 2007 23:05 Odpowiedz z cytatem

dzięki za szczerość ja może i bym wiedział ale nawykłem że to co nie jest podkreślone to jest dobre a nich mi nie podkreślało   Embarassed
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
troll
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 19
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 22 Maj, 2007 19:25 Odpowiedz z cytatem

kiedys probowalam cos stworzyc ale nic z tego nie wyszlo wiec zycze pwodzenia tym, którzy maja zamiar cos napisac.  Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 29 Styczeń, 2008 14:46 Odpowiedz z cytatem

A o tym konkursie informacje jutro. Nie wszystko naraz...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bajka
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 03 Luty, 2008 19:25 Odpowiedz z cytatem

Dzięki, miło być wyróżnioną Smile
Tylko Whitefire, pomyliłeś się przy moim nazwisku, popatrz jeszcze raz.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 15 Luty, 2008 16:00 Odpowiedz z cytatem

Drzwi otwierają się.
Do sali przypominającej wnętrze kościoła skrzyżowanego z teatrem wkracza Darkpotato. Ktoś (a w zasadzie dużo ktosiów) ulokowany na antresoli rzuca confetti, które w powietrzu przybrało formę pięknego chaosu.

    Wśród braw i wiwatów Mhroczny Imperator nieśpiesznie drepcze prostą alejką tworzoną przez tłum fanów i fanatyków jego twórczości.
W końcu dociera do podwyższenia z którego ma przemawiać.

    Mimo wybicia dwóch zębów, na skutek potknięcia się o za długi płaszcz podczas wdrapywania się na trzy schodki prowadzące na podium, stanął przed zebranym w sali potencjalnym obiadem i uniósł ręce, nakazując tym samym ciszę.

    Nie zaczął jednak przemawiać. Szukał czegoś w panelu kontrolnym sali. Jego palec powędrował w stronę różowego przycisku, po czym światło rzucane przez reflektory przybrało barwę pewnej pantery znanej z kreskówki. Na twarzy Imperatora przez krótką chwilę można było dostrzec minę świadczącą o niestuprocentowym zadowoleniu. Kolejny raz zaczął wpatrywać się intensywnie w panel kontrolny. Po chwili wdusił czarny przycisk i taki właśnie kolor przybrały światła we wnętrzu Sali Wielkich Przedwiecznych. Tym razem na jego twarzy odmalował się wyraz stuprocentiwego kontentu.

    Oczy obiadu powędrowały w stronę Przewodniczącego Jury, ubranego w szarą bluzę [z efektownie na nią założonym paskiem] Boga, który przemówił w te słowa:

    'Witaj, Mhroczny Imperatorze, Strażniku Mythai, Darkpotato! Biorąc pod uwagę twą chorą wyobraźnę, jak również talent do psucia wszystkiego, czego się dotkniesz, jednogłośnie postanowiliśmy przyznać Ci tę oto nagrodę.'
Ten-Którego-Pomnik-Wita-Wszystkich-Przybywających-Do-Mythai wręczył Darkpotato małą błyszczącą w świetle reflektorów statuetkę przedstawiającą Pobity Kałamarz- najwyższe odznaczenie grafomańskie Mythai.

    'Ach, jakiż jestem zaskoczony! Naprawdę nie spodziewałem się tego! Och, jakie to cudowne uczucie!' Przemówił Darkpotato wzruszonym głosem.

    'Chciałbym, podziękować mamie, tacie, babci, dziadkowi, wujkowi, cioci, bratu, siostrze, Chuck'owi Norrisowi, mojej sąsiadce- pani Krysi z trzeciego piętra, znajomym, szanownemu jury oraz Wam wszystkim tu zgromadzonym za to, że wspieraliście mnie przez cały ten czas, gdy zamykałem się w mojej jaskini, aby wisząc głową w dół, trzymając się nogami gałęzi pisać, pić i spać!'
Zakończył swą przemowę ze łazami w oczach Darkpotato.
Obiad cieszył się, wiwatował, w powietrzu znów pojawiło się konfetti.

    'Czy życzyłbyś sobie czegoś specjalnego na zakończenie twego występu?' Spytał przewodnicący Jury, wyraźnie dając Imperatorowi do zrozumienia, że o czymś zapomniał.

    Darkpotato zamyślił się, a następnie odpowiedział:
'Pokoju na świecie!', po czym zalał się łzami szczęscia, czy też jakimiś innymi. Przez salę przetoczyło się klasyczne hollywoodzkie 'Aaaach i oooch'

    Schodził z podium wśród deszczu kawałków połyskującego papieru trzymając wysoko Nagrodę.
Na ostatnim stopniu potknął się o za długi płaszcz.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.